۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد مطلب : ۱۱۵۵۹۱

توضیحات دادستان تهران درباره بازداشت یک مدیر نفتی

القاصى‌مهر گفت: پرونده فعلاً در دادسراى جرایم پولى و بانکى در حال رسیدگى و تحقیقات در حال انجام است و اقدامات خوبی صورت گرفته و وجوهى که مدنظر بوده در حساب‌ها مسدود شده و مرتکبین نیز دستگیر شدند.
توضیحات دادستان تهران درباره بازداشت یک مدیر نفتی
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، دادستان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده بازداشت یک مدیر وزارت نفت توضیح داد.

  على القاصى‌مهر، دادستان تهران در حاشیه تجدید میثاق مسئولان عالى قضایى با آرمان‌هاى امام راحل در اولین روز هفته قوه قضاییه و در خصوص آخرین وضعیت پرونده قتل یک زندانى در زندان مرکزى تهران اظهار کرد: پرونده در حال بررسى است و رییس قوه قضاییه هم دستور داده به‌طور ویژه بررسى شود و احیاناً اگر قصورى بود با فرد متخلف برخورد می‌شود.

وى تصریح کرد: پرونده افرادى که مرتکب قتل شدند با فوریت تکمیل و با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد و در حال رسیدگى است و در آینده نزدیک حکم صادر مى‌شود.

دادستان تهران در ادامه و در خصوص بازداشت یکی از مدیران وزارت نفت گفت: پرونده فعلاً در دادسراى جرایم پولى و بانکى در حال رسیدگى و تحقیقات در حال انجام است و اقدامات خوبی صورت گرفته و وجوهى که مدنظر بوده در حساب‌ها مسدود شده و مرتکبین نیز دستگیر شدند.

مدیر مالی وزارت نفت در حین خروج از کشور دستگیر شد
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما