۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
کد مطلب : ۱۲۳۳۶۲

عصر امروز تصمیم‌گیری‌ برای تعطیلی خوزستان

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از برگزاری جلسه این ستاد در عصر امروز، ۲۹ اردیبهشت برای تصمیم‌گیری‌ درباره تداوم تعطیلی یا بازگشایی ادارات و اصناف خبر داد.
عصر امروز تصمیم‌گیری‌ برای تعطیلی خوزستان
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، رضا نجاتی  در خصوص احتمال تداوم تعطیلی پس از امروز دوشنبه، اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز، روز پایانی تعطیلی و این دوره از محدودیت‌های اعمال شده در خوزستان است، عصر امروز جلسه‌ای به منظور ادامه یا پایان تعطیلی تشکیل و در این باره تصمیم‌گیری‌ خواهد شد.
وی افزود: فعلا مشخص نیست که تعطیلی در خوزستان تداوم یابد یا خیر.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان تصریح کرد: حتی اگر همه چیز آزاد باشد و اصناف بازگشایی و ادارات به صورت کامل فعال شوند، شهروندان باید برای حفظ سلامت خود، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.
نجاتی گفت: وجود این ویروس حالا حالاها در دنیا ادامه دارد. تا کی باید تعطیل کنیم و مگر با این تعطیلی‌ها همه چیز تمام می‌شود؟ حتی اگر تعطیلی ۱۰ روز دیگر ادامه یابد، باز هم پس از آن اصناف بازگشایی خواهند شد.
وی بیان کرد: تنها راه پیشگیری از ابتلا به کرونا، رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم است و در غیر این صورت، خودشان مبتلا می‌شوند و دیگران را نیز آلوده می‌کنند.

منبع: ایسنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما