۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
کد مطلب : ۱۳۶۳۲۵

تقدیر از مدیریت و کارکنان مجتمع پتروشیمی جم

محمدرضا سعیدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم از مهندس کاظمیان، مدیر مجتمع جم به سبب موفقیت‌های پی در پی و رکوردهای تولید در سال ۱۳۹۹ تقدیر کرد.
تقدیر از مدیریت و کارکنان مجتمع پتروشیمی جم
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   مدیرعامل پتروشیمی جم در نشست روز دوشنبه 24 خرداد مدیران ارشد، با تاکید بر کار تیمی و رهبری دسته‌جمعی در پتروشیمی جم گفت: «در این مجموعه همه موضوعات مهم را با هم تصمیم‌گیری کرده و از خرد جمعی استفاده می‌کنیم.»
محمدرضا سعیدی افزود: «سال 1399 سخت‌ترین سال کاری من و همکارانم بود که خوشبختانه موفق شدیم با سودآوری 27 هزار میلیارد تومان شکاف خود را با شرکت‌های منطقه بسیار کم کنیم.»
وی خاطرنشان کرد: «من بارها گفته‌ام اگر جنگ، جنگ اقتصادی بود ما مهدی باکری‌های این جنگ اقتصادی بودیم و به این موضوع افتخار می‌کنیم. مهندس کاظمیان در پیشانی منطقه نبرد مجتمع قرار داشته، چرا که تولید و عملیات دو تکیه‌گاه‌ پتروشیمی‌ها هستند و در این حوزه مدیر و کارکنان مجتمع از جان مایه گذاشتند.»
مدیرعامل پتروشیمی جم با اشاره به اهمیت پایبندی به اصول و منافع شرکت گفت: «مهندس کاظمیان همواره تلاش داشته در راستای اصول شرکت و تامین منافع مجموعه گام بردارد و همواره در این مسیر مجاهدت کرده است.»
در متن تقدیرنامه‌ای که از سوی دکتر سعیدی به مهندس نادر کاظمیان اهدا شده آمده است: «تلاش متعهدانه و کوشش خالصانه همکاران گرانقدر مجتمع پتروشیمی جم که در سال گذشته منجر به کسب موفقیت‌های پی در پی و رکوردهای تولیدی گردید؛ مرهون مدیریت آگاهانه و علمی همراه با تجربه عملی جنابعالی است.
بدین وسیله به پاس همّت عالی و تلاش‌های صادقانه‌تان در راستای تحقق شعار "جهش تولید" ضمن قدردانی از جنابعالی این لوح سپاس خدمتتان تقدیم می‌گردد. از خداوند متعال برایتان سربلندی و موفقیت روزافزون خواهانم.»
نادر کاظمیان، مدیر مجتمع پتروشیمی جم اظهار کرد: «اعتماد مدیرعامل محترم و هیئت مدیره برای بنده سرمایه بزرگی بود و با استفاده از این سرمایه توانستیم با آرامش و آزادی عمل بهترین تصمیمات را بگیریم. تمام این موفقیت‌ها و دستاوردهای پرافتخار با همکاری همه پرسنل و مجموعه‌های عملیاتی و غیرعملیاتی به دست آمده است.»
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مدیریت انبارداری و نگهداری کالای پروژه ها
عبدالامیر دیوان بچاری/مدیر سایت ngl۳۲۰۰
صنعت پتروشيمي همواره موجب افتخار براي كشور 
علي مصطفوي مدير عامل طرح پتروشيمي شيخ بهايي
چالشهای قیمت گذاری قیر صادراتی ایران
محسن ورزشکار ؛ کارشناس صنعت قیر