۱
۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
کد مطلب : ۱۴۶۶۴۰

فساد در یکی از پتروشیمی‌ها

نماینده مردم دشتستان در مجلس با اشاره به فساد در یکی از پتروشیمی‌ها گفت: از حقوق‌های چند صد میلیونی تا بذل و بخشش چند هزار میلیاردی به بیگانگان در پرونده موجود بود.
فساد در یکی از پتروشیمی‌ها
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،    ابراهیم رضایی در گزارشی در فضای مجازی با اشاره به پیگیری‌های هفته گذشته خود بیان کرد: از ابتدای هفته درگیر پرونده تخلف و فساد یکی از پتروشیمی‌ها بودم، حیرت کردم از اینکه نسبت به بیت‌المال و اموال ملت ایران اینقدر کوتاهی صورت گرفته است.
وی افزود: از حقوق‌های چند صد میلیونی گرفته تا بذل و بخشش چند هزار میلیاردی به بیگانگان در پرونده موجود بود. به دوستانی که پیگیر بودند قول دادم که از همه ظرفیت‌های موجود برای مقابله با عاملان فساد و بازگرداندن وجوه از دست رفته به بیت‌المال استفاده کنم.
وی گفت: سوال از وزیر نفت در مورد اجرای ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه و بکارگیری نیروهای بومی استان در صنایع نفت و گاز را به امضای بیش از ۳۰ نماینده مجلس تقدیم هیأت رئیسه مجلس کردم. فرایند استخدام‌های اخیر بر خلاف قانون و به ضرر نیروهای بومی است، از معاون وزیر اقتصاد در مورد مالیات گزاف از اصناف سوال کردم و گفتم که اصناف شاکی‌اند و توان پرداخت چنین مالیات‌های نجومی را ندارند، پاسخی نداشت!
 
منبع: مهر 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هيچ كاري نمي كني دكتر، اين پرونده بسته شد و غارت انجام شد
چرا بزرگ‌ترین توسعه‌دهنده گاز جهان، «ساختمان استاندارد» ندارد؟
فاطمه هلیسائی/رییس روابط عمومی شرکت مهندسی  و توسعه گاز ایران
تقویت دیپلماسی انرژی اولویت امروز کشور
حشمت اله رضایی؛ کارشناس انرژی