۲
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
کد مطلب : ۱۵۸۸۲۱

بازدید مدیر عامل از پالایشگاه نفت سپاهان

مدیر عامل جدید شرکت نفت سپاهان روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه از پالایشگاه نفت سپاهان-اصفهان بازدید کرد
بازدید مدیر عامل از پالایشگاه نفت سپاهان
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، در این بازدید که جمعی از معاونین و مدیران شرکت نیز حضور داشتند دکتر فرهاد امین دهقان ضمن بازدید از بخش های مختلف پالایشگاه ، در فضایی صمیمی به گفتگو با کارکنان پرداخت و در جریان روند فعالیت ها  قرار گرفت.
 بر اساس این گزارش پیش از این بازدید  نشست مشترکی با حضور معاونین و مدیران شرکت  در پالایشگاه برگزار گردید.
در ابتدای این نشست، که با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز شد ،  مهندس توسلی مدیریت روابط عمومی، ضمن تبریک فراررسیدن ماه ربیع الاول و گرامیداشت هفته دفاع مقدس از طرف کلیه معاونت ها،مدیران و کارکنان مجموعه عظیم شرکت نفت سپاهان ، انتصاب دکتر فرهاد امین دهقان را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت نفت سپاهان تبریک گفت و افزود  تقارن انتصاب و آغاز بکارمدیر عامل جدید با ایام پرخیر و برکت ماه ربیع الاول را به فال نیک گرفته و توفیق روزافزون ایشان را در این مسئولیت خطیر، آرزومندیم. 
در ادامه مهندس شیربره معاونت پالایشگاه نیز ضمن خیر مقدم و خوش آمدگوئی و تبریک انتصاب مدیر عامل جدید،
به بیان گزارش کوتاهی از روند فعالیتهای واحدهای مختلف پالایشگاه پرداخت و تسریع در اجرای پروژه های در دست اقدام و برگزاری اورهال واحدهای پالایش را از ضرورت های پیش روی شرکت نفت سپاهان عنوان کرد.
 در ادامه این جلسه، پس از معرفی مدیران پالایشگاه ، مدیر عامل شرکت نفت سپاهان، ضمن ابراز خرسندی از حضور در مجموعه نفت سپاهان، این شرکت را بعنوان شرکتی خوش نام در صنعت روانکار معرفی نمود و این خوش نامی و موفقیت را ثمره ی تلاش و تعهد نیروی انسانی شرکت نفت سپاهان برشمرد و لزوم توجه بیش از پیش به نیروی انسانی  بعنوان سرمایه های ارزشمند نفت سپاهان را مورد تأکید قرار داد .
وی در پایان  ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش بیش از پیش همه همکاران دوران پیش رو برای نفت سپاهان دوران ظهور اتفاقات خوب و موفقیت های پی در پی باشد. 


ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده