۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
کد مطلب : ۱۵۸۹۰۹

پلی‌پروپیلن به سبد محصولات هلدینگ خلیج‌فارس افزوده می‌شود

سرپرست شرکت پتروشیمی ارغوان گستر خلیج‌فارس با اعلام اینکه تلاش می‌شود این پروژه تا پایان ۱۴۰۲ به بهره‌برداری برسد، گفت: با تکمیل این پروژه پلی‌پروپیلن به سبد محصولات هلدینگ خلیج‌فارس افزوده خواهد شد.
پلی‌پروپیلن به سبد محصولات هلدینگ خلیج‌فارس افزوده می‌شود
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،وحید نیک‌نام، در دومین روز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست با حضور در استودیوی «به قله نزدیکیم» غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، با اشاره به برخی موانع اجرایی، اظهار داشت: تعامل با بانک‌ها و مدیران اجرایی ادامه دارد و هلدینگ خلیج‌فارس و مجموعه پترول در تلاش هستند تا تسهیلات لازم را برای ادامه کار این پروژه دریافت کنیم. به هر صورت در شرایط تحریمی قرار داریم و محدودیت‌هایی وجود دارد؛ اما تلاش می‌کنیم نیازها را باتوجه‌به شرایط و رایزنی‌ها برطرف کنیم.
وی افزود: به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های هلدینگ خلیج‌فارس خودمان را برای تعالی و رسیدن به قله‌های پیش روی شرکت و بنگاه مسئول می‌دانیم. در همین راستا استراتژی شرکت را بر اساس راه‌اندازی مجتمع در سال ۱۴۰۲ تنظیم کرده‌ایم و سعی می‌کنیم که در همین برنامه پیش برویم.
نیک‌نام خاطرنشان کرد: با تمام توان به سمت قله حرکت می‌کنیم و راه زیادی تا رسیدن نداریم و بدون شک با حمایت‌های هلدینگ خلیج‌فارس این هدف‌گذاری‌ها محقق می‌شود.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما
کد امنيتی


نحوه اقدام جهت سلب حضانت
شیدا آریایی پور/ کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 
نفسم می گیرد در هوایی که .....
دکتر سمانه رحمت زاده