کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

درب وزارت نفت به روی دانشجویان باز می‌شود

10 مهر 1398 ساعت 14:34

خان‌بیگی گفت: بنا بر ابلاغ وزیر نفت، تا یک ماه آینده درب این وزارتخانه به روی دانشجویان باز می‌شود تا دانشجویان بتوانند با مشکلات و چالش‌های صنعت نفت آشنا شوند .


   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  مدیرکل پژوهش وزارت نفت گفت: با ابلاغ وزیر نفت، درب این وزارتخانه تا یک ماه دیگر به روی دانشجویان باز می‌شود تا با صنعت نفت آشنا شوند.

   احمد خان‌بیگی در نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور اظهار داشت: بنا بر ابلاغ وزیر نفت، تا یک ماه آینده درب این وزارتخانه به روی دانشجویان باز می‌شود تا دانشجویان بتوانند با مشکلات و چالش‌های صنعت نفت آشنا شوند و برنامه‌های بازدید و برنامه‌های توجیهی برای بیان شایستگی‌های مورد نیاز در صنعت نفت معرفی اجرا خواهند شد. 

وی با اشاره به الزام حضور اعضای هیأت علمی در صنعت برای گذراندن فرصت مطالعاتی گفت: درباره اجرای این طرح 300 طرح و پروژه پیش‌بینی شده است که اساتید از مهرماه در صنعت نفت حضور پیدا کرده‌اند. 

وی ادامه داد: مدت فرصت مطالعاتی 3 تا یک‌سال و سقف حمایت مالی از پروژه‌های آنها 32 میلیون تومان است. 

مدیرکل پژوهش وزارت نفت گفت: تا یک ماه آینده اعطای گرند (حمایت مالی) از پژوهش‌های صنعت نفت برای کارهایی که تاکنون دغدغه صنعت نفت نبوده، آغاز خواهد شد که نتیجه این موضوع را حدود پنج تا ده سال آینده خواهیم دید. 


کد مطلب: 117476

آدرس مطلب :
http://www.naftema.com/news/117476/درب-وزارت-نفت-روی-دانشجویان-باز-می-شود

نفت ما
  http://www.naftema.com