کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد بنزین

27 آبان 1398 ساعت 9:26

حضرتی گفت: دژپسند، رحمانی و همتی برنامه‌های خود را در نشست امروز کمیسیون در رابطه با افزایش قیمت سوخت ارائه خواهند داد .


   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تغییر دستور کار کمیسیون متبوعش به دنبال اجرای طرح سهمیه بندی بنزین خبر داد و گفت: وزرای اقتصاد، صمت و رئیس بانک مرکزی به کمیسیون می آیند تا تمهیدات خود را برای جلوگیری از افزایش قیمت ارز و کالاهای اساسی توضیح دهند.

الیاس حضرتی  با اشاره به تغییر دستور کار کمیسیون اقتصادی در هفته جاری، گفت: پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین در کشور، کمیسیون اقتصادی دستور کار خود را به منظور رسیدگی به این مهم تغییر داده که در پی آن وزیر اقتصاد، وزیر صنعت و معدن تجارت و رئیس بانک مرکزی به کمیسیون دعوت شده‌اند.
 
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دژپسند، رحمانی و همتی برنامه‌های خود را در نشست امروز کمیسیون در رابطه با افزایش قیمت سوخت ارائه خواهند داد اینکه چه تمهیداتی برای جلوگیری از افزایش قیمت ارز و قیمت کالاهای اساسی و جلوگیری از تاثیر منفی بر بورس اندیشیده‌اند.

منبع: خانه ملت


کد مطلب: 118387

آدرس مطلب :
http://www.naftema.com/news/118387/جلسه-کمیسیون-اقتصادی-مجلس-مورد-بنزین

نفت ما
  http://www.naftema.com