کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

کمک شرکتهای پتروشیمی به دانش آموزان

25 شهريور 1399 ساعت 10:55

خرید دو هزار تبلت و گوشی هوشمند برای دانش آموزان بازمانده از تحصیل و تصویب تقویم فرهنگی منطقه، از مهمترین مصوبات جلسه دیروز شورای راهبردی پتروشیمی‌ها بود.


 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   روز گذشته هفتاد و هفتمین جلسه شورای راهبردی شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به میزبانی پتروشیمی امیرکبیر برگزار شد.‌
براساس این گزارش، مدیران عامل عضو شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه ماهشهر در هفتادوهفتمین جلسه این شورا که به ریاست شهیدی نیا، رییس شورای راهبردی برگزار شد، اختصاص سی میلیارد ریال برای خرید دو هزار تبلت و گوشی هوشمند را برای دانش آموزان نیازمند تصویب کردند.
پویش هر تبلت یک مدرسه، برنامه ای است جهت کمک به دانش آموزان بازمانده از تحصیل که با محوریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی با همکاری آموزش و پرورش، اجرا می شود.
همچنین، با هدف ترویج و توسعه امور فرهنگی برای کارکنان شرکتهای منطقه و جامعه ی پیرامونی، تقویم سالانه ی فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با بودجه ای حدود ۱۵۰ میلیارد ریال تصویب و به تایید شورا رسید.
علاوه بر این دو موضوع، مسایل کلان و هماهنگی های بین بخشی شرکت های مستقر در منطقه، بررسی مکاتبات ارجاعی به شورای راهبردی و توانمندسازی در شرایط اضطراری، از دیگر موضوعاتی بودند که در این رابطه در خصوص آنها تصمیم گیری شد.


کد مطلب: 127666

آدرس مطلب :
http://www.naftema.com/news/127666/کمک-شرکتهای-پتروشیمی-دانش-آموزان

نفت ما
  http://www.naftema.com