کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برای رزمندگان نفت

21 مهر 1399 ساعت 21:50

کارکنان صنعت نفت که دارای خدمت نظام وظیفه در جبهه می باشند از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار شدند.


به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی صنعت نفت این حکم را امروز به شرکت های اصلی وزارت نفت ابلاغ کرد.
بر همین اساس شهریور ماه گذشته اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت اعلام کرده بود: رزمندگان صنعت نفت (از ابتدای قانون برنامه ششم توسعه) از پرداخت کسورات بازنشستگی معاف شده‌اند و برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر نیز برای رزمندگان در نظر گرفته شده است.
 
همچنین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به نقل از اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی اعلام کرده بود: رزمندگان با حداقل ۲۴ ماه حضور در جبهه، از ابتدای قانون برنامه ششم توسعه کشور از پرداخت کسورات بازنشستگی معاف شده‌اند که بر مبنای بند (ر) ماده (۸۸) قانون برنامه ششم، این معافیت شامل کارکنان رسمی/ پیمانی، مدت معین و مدت موقت صنعت نفت خواهد بود.
در گزارش این معاونت که شهریور ماه منتشر شده بود آمده است که: بر اساس اعلام اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، با توجه به مفاد جزء (۶) بند (ث) ماده (۸۸) قانون برنامه ششم توسعه کشور، رزمندگان با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر برخوردار هستند و این قانون از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال ۹۸ به بعد قابلیت اجرا دارد.


کد مطلب: 128794

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/128794/امتیاز-یک-مقطع-تحصیلی-بالاتر-رزمندگان-نفت

نفت ما
  https://www.naftema.com