کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

افتتاح کلینیک طب کار نفت ستاره خلیج‌فارس

21 دی 1399 ساعت 15:40

رئیس مرکز خدمات درمانی و طب‌کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از اجرای طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار این شرکت خبر داد.


 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   حمیدرضا مرادی در این باره عنوان کرد: با اجرای طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و افتتاح کلینیک طب کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس زمینه برای خدمات‌دهی بهتر و باکیفیت‌تر به کارکنان این پالایشگاه فراهم شد.
وی افزود: در طرح توسعه و تجهیز درمانگاه و کلینیک طب کار پالایشگاه، آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و مولکولی، رادیولوژی، حمام سوختگی، سونوگرافی، رادیولوژی، تریاژ، مطب پزشک، دندان‌پزشکی، مشاوره قلب، ادیومتری، اسپیرومتری و ... در نظر گرفته ‌شده‌ است.
رئیس مرکز خدمات درمانی و طب‌کار شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس گفت: آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و مولکولی با انجام آزمایش‌های آنتی‌بادی، هورمونی و سینوسی نیازهای درمانی کارکنان را تأمین خواهد کرد و پس از نصب تجهیزات موردنیاز تست آنتی‌بادی را نیز در آزمایشگاه این مرکز انجام خواهیم داد.
مرادی افزود: رادیولوژی این درمانگاه نیز در حال طی کردن مراحل نهایی راه‌اندازی است و حمام سوختگی با وان‌های ویژه نیز راه‌اندازی می‌شود تا در صورت نیاز خدمات شایسته‌ای را به بیماران ارائه کند.
سرپرست مدیریت درمان، بهبود روابط کار و مددکاری شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در این باره گفت: آزمایش‌های ادواری طب کار و ارزیابی روان‌شناختی، معاینات و آزمون‌های روان‌شناختی در این پالایشگاه انجام می‌شود.
امین ضمیری افزود: ارزیابی‌های روان‌شناختی بر اساس ویژگی‌های هر واحد و سمت سازمانی در انتخاب صحیح فرد و شغل مناسب، بسیار مؤثر و کارساز خواهد بود.
وی در پایان گفت: توسعه و تجهیز این درمانگاه گامی اساسی به‌منظور عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس با کاهش بار مراجعه‌ها به مراکز درمانی شهر بندرعباس خواهد بود.


کد مطلب: 132008

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/132008/افتتاح-کلینیک-طب-کار-نفت-ستاره-خلیج-فارس

نفت ما
  https://www.naftema.com