کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فوت 3 نفر براثر انفجار تانکر سوخت در سنندج

19 دی 1400 ساعت 7:50

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان گفت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی، تعداد جان باختگان ناشی از انفجار تانکر حامل سوخت در حسین آباد سنندج به سه نفر رسیده است.


  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   محمد فلاحی شامگاه شنبه اظهار داشت: این حادثه متاسفانه منجر به جانباختن سه تن و مصدومیت و سوختگی ۶ تن شده است و مصدومان برای مداوا به مراکز درمانی سنندج منتقل شدند.
وی با بیان اینکه بر اثر این انفجار به ۲۵ منزل مسکونی نیز خسارت وارد شده است، افزود: ساکنان این واحدهای مسکونی در جای امنی به طور موقت اسکان داده شده اند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان یادآور شد: بعد از وقوع حادثه، ۹ تیم عملیاتی، هفت دستگاه آمبولانس و ۲ خودروی نجات هلال احمر به همراه ٢ دستگاه خودروی کمک دار آتش نشانی در محل حضور یافتند و اقدام به امدادرسانی کردند.
فلاحی با اشاره به اینکه گاز محلات نزدیک به حادثه به دلیل جلوگیری از وقوق انفجار قطع شده است، ادامه داد: پس از نشت یابی و اطمینان از رفع خطر، گاز این محلات وصل خواهد شد.
رییس پلیس راه استان کردستان هم در این رابطه گفت: در پی وقوع سانحه رانندگی یک دستگاه تانکر حامل سوخت در محور (دهگلان _حسین آباد) بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ عیسی گوهری با بیان اینکه تیم ویژه پلیس راه وقوع این سانحه رانندگی را بررسی کرد، افزود: کارشناسان علت وقوع این حادثه را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه توسط راننده ناشی از بی احتیاطی او و تخطی از سرعت مطمئنه  اعلام کردند.
شهر حسین آباد در ۴۵ کیلومتری شمال سنندج واقع شده است.
 
منبع: ایرنا 


کد مطلب: 142957

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/142957/فوت-3-نفر-براثر-انفجار-تانکر-سوخت-سنندج

نفت ما
  https://www.naftema.com