کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بازدید مدیرعامل شستا از پتروشیمی غدیر

26 دی 1400 ساعت 7:17

طرح‌های توسعه‌ای پتروشیمی غدیر اجرایی و توسعه این پتروشیمی با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان بومی انجام خواهد شد.


 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   مدیرعامل شستا با حضور در پتروشیمی غدیر، ضمن بازدید و بررسی عملکرد و روند اجرای پروژه های شرکت، از اجرایی شدن طرح های توسعه ای در آن پتروشیمی خبرداد.
علی رستمی مدیرعامل شستا، در ادامه سفر خود به استان خوزستان با هدف بررسی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی به همراه اسماعیل لله‌گانی مدیرعامل بانک رفاه، اعضای هیات مدیره و معاونین شستا از شرکت پتروشیمی غدیر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر بازدید کرد.
رستمی در حاشیه این بازدید، ضمن تاکید بر سیاست هم‌افزایی و وحدت در شرکت‌ها و دستگاه‌های خانواده وزارت رفاه و سازمان تامین اجتماعی، گفت: همکاری بین بخشی و هم‌افزایی شستا با شرکت‌های اقتصادی تأمین اجتماعی مانند بانک رفاه کارگران و شرکت‌های تابعه این بانک می‌تواند آثار مثبتی را برای همه مجموعه خانواده رفاه به دنبال داشته باشد.
مدیرعامل شستا افزود: با توجه به شعار سال که سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی است، برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای، رفع چالش‌ها و موانع باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان بومی استان در زمینه‌های مختلف استفاده و بهره‌برداری کرد.
وی شفافیت را از مهمترین راه کار های مبارزه با فساد برشمرد و عنوان کرد: عرضه محصولات از طریق بورس و نظارت بر آن یکی از راه‌های مبارزه با فساد است.
حسین صفاری مدیرعامل پتروشیمی غدیر نیز در این بازدید بیان کرد: از مهم ترین اقدامات انجام شده، احداث واحد کلرآلکالی است که گام مهمی در خودکفایی و تولید این محصول به عنوان خوراک اولیه صنعت پتروشیمی محسوب می شود.
وی گفت: شرکت پتروشیمی غدیر به منظور تامین وینیل کلراید مورد نیاز از دو روش کلریناسیون مستقیم و اکسی کلریناسیون استفاده نموده که خوراک مورد نیاز واحد اکسی کلریناسیون اتیلن ( تامین از خط اتیلن غرب) و اکسیژن (تامین داخل مجتمع) است.


کد مطلب: 143180

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/143180/بازدید-مدیرعامل-شستا-پتروشیمی-غدیر

نفت ما
  https://www.naftema.com