کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

زمینه‌سازی شرکت مهندسی و توسعه گاز برای حضور در عرصه بین‌المللی

24 ارديبهشت 1401 ساعت 11:30

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران اعلام کرد که این مجموعه از زمینه‌سازی برای حضور در عرصه بین‌المللی، مذاکره و شناسایی پیمانکاران و سازندگان داخلی و خارجی، مذاکره با سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و مؤسسه‌های داخلی و خارجی بهره می‌برد.


به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما "، رضا نوشادی در حاشیه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: ​شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با دارا بودن ۲۱۱ قرارداد فعال با طیف گسترده‌ای از مشاوران، پیمانکاران، تولیدکنندگان و سازندگان داخلی، رویدادهایی مانند این نمایشگاه را فرصتی مغتنم برای توسعه ارتباطات اثربخش می‌داند و مصمم است با بهره‌گیری هوشمندانه از ظرفیت‌های حاضر در این گردهمایی بزرگ، اهداف، تعهدها و پروژه‌های ملی خود را عینیت بخشد.
وی افزود: مدیریت اثربخش ارتباطات با طیف وسیع بازیگران نقش‌آفرین در توسعه صنعت گاز کشور از ابزارهای حیاتی شرکت در مسیر تحقق اهداف است و همسو با آن رویدادهایی مانند نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به‌واسطه حضور کنش‌گران بخش خصوصی و دولتی و شرکت‌های بین‌المللی، بهترین فرصت برای همکاری با ذی‌نفعان پدید می‌آورد؛ از این‌رو شرکت مهندسی و توسعه گاز تلاش می‌کند از این فضا برای تشریح توانمندی‌ها و اقدام‌های انجام‌شده، زمینه‌سازی برای حضور در عرصه بین‌المللی، مذاکره و شناسایی پیمانکاران و سازندگان داخلی و خارجی، مذاکره با سرمایه‌گذاران، بانک‌ها و مؤسسات داخلی و خارجی، مذاکره با شرکت‌های خارجی برای مشارکت در اجرای پروژه‌ها و تبادل اطلاعات و تجربه‌های تخصصی با دیگر مجموعه‌ها، بهره‌برداری حداکثری کند.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران تصریح کرد: همچنین با توجه به رویکرد شرکت برای حضور در عرصه بین‌المللی و صادرات خدمات فنی و مهندسی صنعت گاز، این نمایشگاه فرصتی مغتنم فراهم می‌کند تا ضمن ارائه توانمندی‌ها به شرکت‌های خارجی، الزام‌ها و پیش‌نیازهای حضور شایسته در بیرون مرزها در مذاکرات رودررو به‌طور جدی دنبال و برنامه‌های عملیاتی برای تحقق اهداف ترسیم شود.
به گفته نوشادی، الگوبرداری از شیوه‌های مدرن مدیریت پروژه و بررسی تازه‌ترین سبک‌های مدیریت فرآیندهای مالی، پیمانی و حقوقی با هدف روان‌سازی و بازاندیشی روندهای جاری شرکت در مذاکرات با شرکت‌های صاحب تجربه در این عرصه دیگر هدف بازوی فنی – اجرایی صنعت گاز از حضور در این رویداد است.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه‌های جاری در نشست‌های مشترک با شرکت‌های طرف قرارداد بررسی خواهد شد، اظهار کرد: از فرصت نمایشگاه بیست‌وششم برای حل‌وفصل مسائل قراردادی، پیمانی، مالی و بررسی مسائل فنی و فناورانه استفاده خواهد شد.
براساس این گزارش، بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز جمعه (۲۳ اردیبهشت‌ماه) با حضور رئیس مجلس، وزیر نفت و جمعی از مدیران ارشد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت و تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.
شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران نیز در سالن ۳۸ این نمایشگاه، توانمندی‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده و پذیرای دیگر شرکت‌های تابع وزارت نفت، پیمانکاران، تولیدکنندگان و سازندگان داخلی و شرکت‌های خارجی است.


کد مطلب: 145847

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/145847/زمینه-سازی-شرکت-مهندسی-توسعه-گاز-حضور-عرصه-بین-المللی

نفت ما
  https://www.naftema.com