کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ثبات در بازار روغن موتور تا پایان مرداد

13 مرداد 1401 ساعت 6:59

مدیرعامل بهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ماههای گذشته از ایجاد ثبات در بازارروغن موتور تا پایان مردادماه جاری خبر داد.


   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"،  اسعد عزیزی با بیان این که این شرکت نسبت به انجام تمام تعهدات خود در تولید و عرضه روغن های موتور اقدام کرده است اظهار کرد نفت بهران به عنوان بزرگترین عرضه کننده انواع روغن موتور در کشور، از ابتدای اسفند سال 1400 تا به امروز (12 مرداد 1401) بیش از مدت مشابه سال قبل انواع روغن های موتور دیزلی و بنزینی به بازار عرضه کرده است.
مدیرعامل شرکت نفت بهران توضیح داد: این شرکت در اسفند ماه  1400 با توجه به پیش رو بودن ایام تعطیلات نوروز و افزایش سفرهای مردم، به توزیع گسترده روغن های موتور بنزینی و دیزلی به منظور تامین نیاز بازار اقدام کرد.
وی افزود: در خرداد ماه امسال و پس از آنکه بازار روغن موتور با برخی نوسانات همراه شد، این شرکت در راستای سیاستهای اصلی خود که حفظ سهم بازار روانکار کشور و تامین نیازهای مردم است، افزایش تولید و عرضه انواع روغن های موتور دیزل و بنزینی را در دستور کار خود قرار داد و با توجه به اهمیت روغنهای دیزلی در صنعت حمل و نقل کشور، بر تولید و عرضه این گروه از محصولات استراتژیک متمرکز شد.
عزیزی با بیان این که بهران در این مدت موفق به تامین روغنهای دیزلی 1/2 درصد (دو و یک دهم درصد) بیش از مدت مشابه سال قبل شده است، تاکید کرد: با تجمیع آمارهای فروش تا این لحظه، حجم فروش روغن های بنزینی نیز به حجم مشابه در دوره قبل رسیده است و انتظار می رود تا پایان مرداد ماه جاری بیش از مدت مشابه سال قبل انواع روغن موتور به بازار عرضه شود.
رئیس انجمن پالایشگاهها روغن سازی ایران ابراز امیدواری کرد با ادامه روند افزایش توزیع توسط همه تولیدکنندگان روغن و همراهی عاملین فروش در سراسر کشور بازار روغن موتور تا پایان مرداد به ثبات نسبی برسد.
 


کد مطلب: 147569

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/147569/ثبات-بازار-روغن-موتور-پایان-مرداد

نفت ما
  https://www.naftema.com