کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

دسترسی تولید کننده های روغن سازی به آمار فروش

13 مرداد 1401 ساعت 7:00

بازرس انجمن پالایشگاههای روغن سازی ایران از ایجاد دسترسی به آمار توزیع عاملین فروش در سامانه جامع تجارت با هماهنگی وزارت صمت خبر داد.


  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، مهران حیدری بازرس انجمن پالایشگاه های روغن سازی ایران گفت: طی هماهنگی های ایجاد شده با وزارت صمت، مقرر شد است تا مرکز توسعه تجارت الکترونیک دسترسی شرکتهای تولید کننده روغن کشور به آمار  فروش و توزیع محصولات خود توسط عاملین فروش را فراهم سازد تا از این طریق این شرکتها بتوانند بر فرآیند توزیع محصولات خود، به ویژه روغنهای موتور در کشور نظارت داشته باشند.
وی با تاکید بر افزایش تولید و عرضه محصولات توسط پالایشگاههای روغن در دو ماهه اخیر افزود: با توجه به عرضه 141 هزار متر مکعبی روغن موتور در چهار ماهه اول توسط پالایشگاههای روغن در کشور نباید شاهد نوسانات شدید در بازار روغن موتور باشیم، بنابراین ایجاد ثبات در این بازار نیازمند همراهی عاملین فروش و سایر بخش های شبکه توزیع است.
حیدری افزود: با ایجاد دسترسی شرکتهای تولید کننده روغن به لایه های بعدی در سامانه جامع تجارت این امکان به جود خواهد آمد تا آن بخش از شبکه توزیع که  عرضه محصولات موتوری را تسهیل نمی کنند، شناسایی شده و امکان برخورد موثر با متخلفان در این بخش به وجود آید. وی تصریح کرد اعضای انجمن پس از شناسایی متخلفان اقدام به قطع همکاری با آنها کرده و سهمیه کالاهای متخلفان را به سایر بازیگران موثر در شبکه توزیع منتقل خواهد کرد.


کد مطلب: 147570

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/147570/دسترسی-تولید-کننده-های-روغن-سازی-آمار-فروش

نفت ما
  https://www.naftema.com