کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

نمایشگاه استانبول، گشایش باب های جدید برای مارون

8 آذر 1401 ساعت 8:07

سی و یکمین نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا استانبول (2022 Plast Eurasia) از تاریخ 02 الی 05 آذر ماه 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول (tuyap) شهر استانبول برگزار شد.


  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیای ترکیه، بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزار می گردد.
نمایشگاه Plast Eurasia  2022 با همکاری سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار می گردد و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است.
دراین نمایشگاه معتبر جهانی، ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و… ارائه می گردد.
مدیرعامل و اعضا هیات مدیره، طی روزهای برپایی نمایشگاه، دیدارها و نشست های فشرده با مدیران شرکت های ترکیه، اروپایی و سایر کشورها داشتند.
استقبال بی نظیر مشتریان  صنعت پلاستیک از غرفه ی مارون جهت آشنایی بیشتر با محصولات و نحوه آغاز یا افزایش تعاملات تجاری فی ما بین و همچنین درخواست ایجاد نمایندگی های خرید و فروش محصولات مارون در کشورهای دیگر از نقاط بارز این نمایشگاه بود.
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، معاونین و مدیران ارشد ستادی این هلدینگ، برخی مدیران عامل و هیئت مدیره های هلدینگ پترو فرهنگ، مدیران عامل  پتروشیمی های، بندر امام، تخت جمشید، غدیر و بسیاری از شرکت های پتروشیمی داخلی و بین المللی ضمن بازدید از غرفه  مارون، از نزدیک در جریان برنامه های در دست اقدام، قرار گرفتند.
دکتر امرایی، طی مذاکرات ۴ روزه با همتایان، پیرامون نحوه بهره برداری بهینه از بازار پر رونق صنایع پلاستیک و پتروشیمی ترکیه و سایر کشورهای حاضر در نمایشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این سلسله نشست های کاری، میهمانان با توانمندی ها و ظرفیت های مارون به ویژه در حوزه  گسترش صنایع پایین دستی و تکمیل زنجیره ارزش محصولات این شرکت آشنا شدند.کد مطلب: 150542

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/150542/نمایشگاه-استانبول-گشایش-باب-های-جدید-مارون

نفت ما
  https://www.naftema.com