کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سال آینده ۲۰ درصد به حقوق ها اضافه خواهد شد

13 آذر 1401 ساعت 12:23

عضو هیئت رئیسه مجلس از افزایش ۲۰ درصدی حقوق ها در سال آینده خبر داد.


  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی "نفت ما"، علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیر علنی مجلس و دولت اظهار داشت: در این جلسه آقای میرکاظمی اعلام کرد که سال آینده 20 درصد به حقوق ها اضافه خواهد شد همچنین در این جلسه اعلام شد که 80 درصد از درآمدهای دولت در امسال تحقق پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه صادرات صنعتی کشور نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است، افزود: 87 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی کشور توسط دولت پرداخت شده است و همچنین صادرات در دولت سیزدهم رو به افزایش بوده است به طور مثال صادرات به کشور عمان 100 درصد محقق شده است و به کشورهای آفریقایی و شبه قاره هند نیز صادرات افزایش داشته است.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه سرانه بودجه فرهنگی کشور بسیار پایین است که این موضوع در این جلسه تاکید شد که سرانه بودجه فرهنگی کشور افزایش پیدا کند.
وی افزود: رئیس جمهور در این جلسه بر عدالت و پرداخت در حقوق و دستمزد تاکید داشت و تصریح کرد که دولت به صورت جدی به دنبال تحقق این موضوع است و به زودی لایحه ای در این رابطه به مجلس شورای اسلامی ارسال خواهد کرد.
 
منبع: تسنیم 


کد مطلب: 150694

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/150694/سال-آینده-۲۰-درصد-حقوق-اضافه-خواهد

نفت ما
  https://www.naftema.com