کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

روابط عمومی عنصر اصلی پیشرفت هر سازمان است

هادی ابراهیمی

27 ارديبهشت 1401 ساعت 11:46


بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه، روز روابط‌عمومی و ارتباطات است و به خجسته باد این روزِ مبارک و به احترام همه بزرگان، اساتید و فرهیختگانِ تاریخ روابط عمومی و ارتباطات ایران و همه فعالان عرصه گسترده روابط‌عمومی و ارتباطات، یادآور می‌شویم که روز روابط عمومی تنها در برگیرنده یک روز از تقویم نیست ؛ بلکه ترجمانی از مدیریت، علم ، هنر، مسئولیت‌پذیری، اندیشه بسیط، عشق، راست‌گویی، تعهد به آرمان‌های سازمانی و فهم و انتقال خواست‌های مخاطبان است.
بدون شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات هست کـه امروزه بـه قلب تپنده آلبوم های گوناگون تبدیل شده هست.
نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می کنند، بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است.
هدف اصلی این روز جهانی، تاکید روی اهمیت ارتباط و چگونگی انتقال اطلاعات در سراسر جهان است. همچنین هدف آن افزایش آگاهی و چگونگی انتقال اطلاعات مهم در زندگی ماست که ارتقا تکنولوژی‌ها را در هر زمینه‌ای تحریک می‌کند.
بنده و همه همکارانم همواره تلاش میکنیم‌ ارتباط مستمر با تمام مجموعه های فعال در صنعت نفت داشته باشیم و در جهت ارتقاء تولید و صادرات فرآورده های نفتی در کشور گام برداریم و با تمام توان نشان دهیم که بخش خصوصی همیشه هست و خواهد ماند و برای اعتلای نام ایران تلاش می کند .
این روز را خدمت تمامی تلاش‌گران و خانواده بزرگ روابط عمومی، تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی موفقیت روزافزون در این عرصه خطیر مسئلت می نمائیم.


کد مطلب: 145935

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/note/145935/روابط-عمومی-عنصر-اصلی-پیشرفت-سازمان

نفت ما
  https://www.naftema.com