کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تحقیق و تفحص در واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر

22 شهريور 1399 ساعت 17:09

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی بار دیگر در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصویب شد.


 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   جلال محمودزاده  اظهار داشت: تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی بار دیگر در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصویب شد.
وی افزود: تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر در مجلس دهم آغاز و جمع‌آوری مدارک و مستندات تخلف واگذاری به بخش خصوصی آماده شد و در دو نوبت نیز به تایید نمایندگان مجلس در دوره قبل رسیده بود.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اما به دلیل زمان‌بر بودن موضوع و پایان دوره مجلس دهم، منتج به نتیجه نهایی نشد بنابراین برای ادامه تحقیق و تفحص در مجلس فعلی نیاز به بررسی و تصویب مجدد دارد.
وی تصریح کرد: بنابراین براساس این طرح، تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هفت واحد پتروشیمی از جمله پتروشیمی مهاباد به بخش خصوصی که در سال 91 انجام گرفته است توسط نمایندگان مردم در صحن علنی مجلس بررسی شده و در صورت محرز شدن تخلفات در نحوه واگذاری‌ها، عوامل آن به مراجع قضائی معرفی و برخورد قانونی انجام خواهد گرفت.

منبع: تسنیم 


کد مطلب: 127541

آدرس مطلب :
http://www.naftema.com/news/127541/تحقیق-تفحص-واگذاری-هلدینگ-پتروشیمی-باختر

نفت ما
  http://www.naftema.com