کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حسین قاهری، دبیرکل انجمن تبادل رمزارز شد

1 آذر 1400 ساعت 10:03

دکتر حسین قاهری به عنوان «دبیرکل انجمن تبادل رمزارز» کشور انتخاب و معرفی شد.


  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   نخستین جلسه مجمع عمومی اعضای موسس انجمن «همیاران رمزارز و زیست بوم تبادل الکترونیک» با تشکیل هیات رئیسه مجمع و انتخاب اعضاء در دفتر مرکزی مجمع برگزار و «انجمن تبادل رمزارز» به طور رسمی آغاز بکار کرد.
اولین جلسه مجمع عمومی انجمن « تبادل رمزارز » با همت هیات موسس و پس از ماه‌ها جلسات متعدد با نمایندگان حوزه اقتصادی مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی، پژوهشگاه وزارت امور اقتصادی و دارایی و کسب مجوز از وزارت کشور و تاییدیه بانک مرکزی، با حضور ناظر وزارت کشور برگزار شد.
تصویب اساسنامه انجمن و انتخاب هیات مدیره و اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی، دبیر کل و بازرس انجمن از تصمیمات اولین مجمع عمومی « انجمن تبادل رمزارز» بود .
 در مرحله انتخاب هیات مدیره «انجمن تبادل رمزارز» که در حضور 11 نفر از اعضای هیات موسس این انجمن برگزار شد؛ دکتر حسین قاهری به عنوان دبیرکل و رئیس هیات مدیره، دکتر احسان والی نایب رئیس، دکتر سید روح الله سیدی و دکتر علیرضا رحیمی نیز به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب و معرفی شدند.
همچنین آقایان بهنام بالود، حسین اکبری مقدم و آرین نبیونی، نیز به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل و بازرس از طرف مجمع منصوب شدند.
هیات مدیره «انجمن تبادل رمزارز» در اولین مجمع عمومی، هدف از تشکیل این انجمن را لزوم نگاه تخصصی تر به حوزه رمزارز، ساماندهی و حمایت از فعالان این بخش و کمک به قانون گذار عنوان کردند.
حسین قاهری دبیرکل و رئیس هیات مدیره انجمن تبادل رمزارز، در نخستین مجمع عمومی این انجمن اعلام کرد به زودی سایت انجمن به عنوان مرجعی به منظور اطلاع رسانی و ارائه بهترین اطلاعات روز دنیا برای فعالان حوزه رمز ارز راه اندازی می شود.
یادآور می شود با برگزاری اولین مجمع عمومی « انجمن همیاران رمز ارز و زیست بوم تبادل الکترونیک » و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن، و تایید ناظر وزارت کشور، فعالیت رسمی « انجمن تبادل رمزارز » آغاز شد.


کد مطلب: 141396

آدرس مطلب :
https://www.naftema.com/news/141396/حسین-قاهری-دبیرکل-انجمن-تبادل-رمزارز

نفت ما
  https://www.naftema.com