۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
کد مطلب : ۱۱۶۴۱۷

ترافیک سنگین در محورهای هراز و چالوس

طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 218 دستگاه تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۳ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.
جاده چالوس
جاده چالوس
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،   مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در جاده هراز مسیر(رفت و برگشت) حدفاصل نارنجستان تا سه راهی چلاو و هچنین جاده چالوس محدوده سد کرج خبر داده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی،سامانه‌های تردد شمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای جادههای مسدود،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است.

طی شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 218 دستگاه تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۳ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۰.۳درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی
هم اکنون ترافیک سنگینی در جاده هراز مسیر(رفت و برگشت) حدفاصل نارنجستان تا سه راهی چلاو گزارش شده است و علاوه براین ترافیک در جاده چالوس(جنوب به شمال) محدوده سد کرج سنگین اعلام شد.
 تردد در جاده فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت(رفت و برگشت) روان است، همچنین جاده های شمالی فاقد هرگونه تغییرات آب و هوایی گزارش شده است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها
اکنون ( در ساعت 9 صبح شنبه 19 مرداد ) درآزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های ساسانی،پل کلاک ترافیک سنگینی وجود دارد.

ترافیک در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس نیز نیمه سنگین گزارش شده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

قیمت سوخت و سراب توسعه
محسن دلاویز /مشاور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت
راهکاری جهت حرکت به سمت توسعه ی پایدار نفت
سجاد کشاورزیان/ دکترای انرژی دانشگاه پلیتکنیک میلان و پژوهشگر پتروشیمی نوری