۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
کد مطلب : ۱۱۶۸۰۷

محرومیت‌زدایی با افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها

نعمتی گفت: طرح "افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی"، مزیت‌‌های متعددی دارد که اصلی‌ترین آن اشتغال‌زایی در مناطق مختلف کشور و ارزآوری است.
بهروز نعمتی
بهروز نعمتی
به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی مزایای اصلی اجرای طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها با استفاده از سرمایه‌ مردمی است، گفت: لازمه تحقق چشم‌انداز افق ۱۴۰۴ تولیدات محصولات جدید صنایع پتروشیمی است.
 
بهروز نعمتی با اشاره به اینکه باید هرچه سریع‌تر آیین نامه مصوبه "افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی"، گفت:با جلوگیری از خام‌فروشی نفت، حرکت به سمت استفاده از فرآورده‌های نفتی و صنایع زیرمجموعه به‌عنوان اهداف مهم کشور با اجرای درست این مصوبه محقق خواهند شد.

اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی؛ مزایای اصلی اجرای طرح افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها با استفاده از سرمایه‌ مردمی
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح "افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی"، مزیت‌‌های متعددی دارد که اصلی‌ترین آن اشتغال‌زایی در مناطق مختلف کشور و ارزآوری است، افزود: این طرح همچنین علاوه بر داشتن ارزش‌افزوده برای کشور، محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف -که به شدت به آن نیازمند هستیم- را نیز به‌دنبال دارد.

لازمه تحقق چشم‌انداز افق 1404 تولیدات محصولات جدید صنایع پتروشیمی
عضو هیات رئیسه مجلس لازمه تحقق چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران در افق 1404 را دستیابی به تولیدات گسترده، محصولات جدید در عرصه صنایع پتروشیمی و تولید مناسب ناخالص ملی دانست.  
عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: دولت به شدت پیگیر اجرای این مصوبه است البته مجلس نیز باید در این مسیر دولت را کمک و همراهی کند. 

منبع: خانه ملت 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کرونا و کاهش تقاضای بازار جهانی روانکار
مهندس علیرضا آمار محمدی – کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
آینده صنعت پتروشیمی (حرکت به سمت پلاستیک ها و کود های پایدارتر)
سجاد کشاورزیان ، دکترای انرژی دانشگاه پلی تکنیک میلان، پژوهشگر در پتروشیمی نوری (برزویه)