۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
کد مطلب : ۱۱۷۰۰۶
 در جلسه ستاد اربعین منطقه ۱۳تأکید شد:

 مدیریت هزینه ها و بهره مندی از امکانات موجود در مرز خسروی

شهردار منطقه ۱۳ گفت: عوامل اجرایی شهرداری منطقه ۱۳ برخاسته از عشق خود نسبت به ساحت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مرز خسروی، صحنه های زیبایی از خدمت به زائران خلق خواهند کرد.
مرز خسروی
مرز خسروی
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  به منظور عملیاتی کردن هرچه بهتر میزبانی از زائران اربعین حسینی در مرز خسروی، سلسله جلسات ستاد اربعین شهرداری منطقه ۱۳ صبح امروز به ریاست مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه و با حضور معاونین و مدیران شهری برگزار شد.

  مرتضی رحمان زاده در این جلسه ضمن تأکید بر ضرورت تعیین وظایف اعضای کمیته های اجرایی در انجام فعالیت های ستاد گفت: برنامه ریزی دقیق و منظم کلیه امور میزبانی از زائران می بایست به شکل مطلوب و با تأکید بر رعایت صرفه جویی، مدیریت هزینه ها و بهره مندی از امکانات موجود صورت پذیرد.

 وی با بیان اینکه خدمت به زائران اربعین کاری اعتقادی است تصریح کرد: عوامل اجرایی شهرداری منطقه ۱۳ برخاسته از عشق خود نسبت به ساحت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مرز خسروی، صحنه های زیبایی از خدمت به زائران خلق خواهند کرد.
 
 ارائه گزارش مدیران اجرایی از روند آخرین فعالیت های اجرایی ستاد اربعین منطقه ۱۳ در مرز خسروی و ارائه رهنمود شهردار منطقه برای احصاء مسائل از جمله بخش های این جلسه بود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما