۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
کد مطلب : ۱۱۷۴۲۹
 در هفته دفاع مقدس و به همت پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی اروند صورت گرفت :

 نشست صمیمی مدیرعامل پتروشیمی اروند و فرماندهان سپاه و بسیج ماهشهر

نشان زاده مقدم گفت: فرهنگِ دوران دفاع مقدس باید زنده بماند، توسعه و اقتدارِ کشور عزیز ایران، مرهون فداکاری های شهیدان و رزمندگان دفاع مقدس است.  
 نشست صمیمی مدیرعامل پتروشیمی اروند و فرماندهان سپاه و بسیج ماهشهر
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  حسن نشان زاده مقدم در این نشست اظهار داشت :  دفاع مقدس از خاطره ملت بزرگ ایران فراموش نخواهد شد." 

 همزمان با هفته دفاع مقدس، نشست صمیمی مدیرعامل پتروشیمی اروند و فرماندهان سپاه و بسیج ماهشهر برگزار شد.

در این دیدار که مدیرعامل پتروشیمی اروند، رییس مجتمع، رییس مالی و عضو هیات مدیره، رییس امور بازرگانی، فرمانده بسیج پتروشیمی اروند، فرمانده سپاه ماهشهر وفرمانده حوزه بسیج صنعت پتروشیمی ماهشهر حضور داشتند، ابتدا حسن نشان زاده مقدم ضمن عرض خوشامدگویی و تبریک هفته گرامیداشتِ دفاع مقدس بیان داشت : یکی از کارهای ارزشمندی که باید انجام گردد، نکوداشتِ دوران دفاع مقدس و تجلیل ازسروقامتان عرصه ی جهاد و ایثار است. 

وی با تاکید بر اینکه فرهنگِ دوران دفاع مقدس باید زنده بماند، افزود : توسعه و اقتدارِ کشور عزیز ایران، مرهون فداکاری های شهیدان و رزمندگان دفاع مقدس است.  

در ادامه، فرمانده سپاه پاسداران ماهشهر نیز با ابراز خرسندی از این دیدار از زحمات مدیرعامل پتروشیمی اروند و همکارانشان در امر تولید تشکر کرد. 

کریم بابایی به بیان خاطرات دوران دفاع مقدس پرداخت و با اشاره به ایثار و رشادت های رزمندگان و بسیجیان در دوران دفاع مقدس، نسبت به همدلی و اتحاد آحاد ملت ایران ابراز امیدواری کرد و ادامه داد : در شرایط کنونی، بیش از پیش به روحیه ایثار و فداکاری نیازمندیم.

در پایان این دیدار، فرمانده بسیج پتروشیمی اروند، با بیان نقش بسیجیان در دوران دفاع مقدس، حضور پر رنگ بسیج در شرایط کنونی را حائز اهمیت دانسته و گفت : در سالی که مزین به شعارِ"رونق تولید" است، برای رفع دغدغه های اقتصادی مقام معظم رهبری در عرصه تولید تلاش خواهیم کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

نانوتکنولوژی A9؛ راهکار معجزه گر کاهش آلایندگی خودرو
مهندس علیرضا آمار محمدی/کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی