۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
کد مطلب : ۱۱۷۷۸۷

نمایشگاه K2019 فرصتی برای پتروشیمی جم

سلیم زاده یکی از دلایل حضور جم در نمایشگاه دوسلدورف را شناخت نیاز دنیا، شناسایی محصولات برتر و الویت بندی بر اساس چنین فاکتورهایی دانست و از گفتگوها با 180 مصرف کننده مواد پلی اتیلن و پروپیلن در روزهای گذشته نمایشگاه و اعلام آمادگی برای خرید محصولات جم خبر داد. 
نمایشگاه K2019 فرصتی برای پتروشیمی جم
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  گفتگو با 180 مصرف کننده مواد پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی در روزهای اولیه K2019 دستاورد خوب جم در نمایشگاه سال جاری بوده است.

مهندس علی سلیم زاده، رئیس بهره برداری پلی اتیلن سبک خطی،  با حضور در K-show از این نمایشگاه به عنوان فرصتی بسیار مناسب و ارزشمند برای خانواده جم نام برد.

به گفته او شرکت پتروشیمی جم با حضور مستمر در K2019 می تواند توانمندی ها، دانش و تولیدات خود را در معرض نمایش جهان قرار داده و همچنین خواسته های مشتریان و نیاز آنها را شناسایی کند.

مهندس سلیم زاده از چنین کاری در دنیای تجارت و کسب و کار امروزی تحت عنوان "هنر نمایش" نام برد. 

علی سلیم زاده یکی از دلایل حضور جم در نمایشگاه دوسلدورف را شناخت نیاز دنیا، شناسایی محصولات برتر و الویت بندی بر اساس چنین فاکتورهایی دانست و از گفتگوها با 180 مصرف کننده مواد پلی اتیلن و پروپیلن در روزهای گذشته نمایشگاه و اعلام آمادگی برای خرید محصولات جم خبر داد. 

کارشناسان و مدیران شرکت پتروشیمی جم در روزهای باقیمانده از K2019، بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک جهان، در شهر دوسلدورف امیدوارند تا روزهای پایانی نمایشگاه دستاورهای بیشتری برای معرفی جم به شرکت های حاضر و جذب مشتریان پر مصرف همراه باشد.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

عبدالرسول دشتی
 عبدالرسول دشتی/ کارشناس امور بین‌الملل پتروشیمی
هر سهم پالایشگاههای ایران چقدر می ارزد؟
مهندس محمد صادقی/کارشناس بازار سرمایه