۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۱۱۸۲۵۲

گاف صداوسیما در خصوص بازداشت مدیرعامل سابق کشتیرانی

ذوق‌زدگی صداوسیما توام با شتاب‌زدگی در پخش خبر مربوط به بازداشت مدیرعامل سابق کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران موجب گاف دادن حرفه‌ای این رسانه شد.
محمد سعیدی
محمد سعیدی
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  ذوق‌زدگی صداوسیما توام با شتاب‌زدگی در پخش خبر مربوط به بازداشت مدیرعامل سابق کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران موجب گاف دادن حرفه‌ای این رسانه شد.

 هفته گذشته باشگاه خبرنگاران جوان صداوسیما خبر بازداشت محمد سعیدی (مدیرعامل سابق کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران) به اتهام اخذ رشوه 4 میلیون دلاری را با آب و تاب فراوان پخش کرد.

ذوق‌زدگی صداوسیما توام با شتاب‌زدگی در پخش خبر مربوط به بازداشت مدیرعامل سابق کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران موجب گاف دادن حرفه‌ای این رسانه شد.

صداوسیما که نشان داده در پخش اخبار علیه برخی مدیران دولتی حد و مرزی نمی‌شناسد، بدون انجام تحقیقات درست و حرفه‌ای، هر آن‌چه علیه دولت یا مدیران دولتی‌ست، خبری را پخش کرد که مربوط به بازداشت محمد سعیدی (عضو اسبق تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای و مدیرعامل سابق شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی) بود، در حالی که اساسا بازداشتی اتفاق نیفتاده و موضوع یک رقابت در میان بوده است.

ایلنا اطلاعاتی در اختیار دارد که حاکی از طراحی یک سناریو برای از میدان بیرون بردن مدیران کارآمد و خدوم کشور طراحی شده است و در صورت لزوم اقدام به افشای آن اطلاعات خواهد کرد.

سوال این است که صداوسیمایِ مدعی شفافیت، چرا و چگونه به این سناریوهای دروغ و عاری از هرگونه واقعیت دامن می‌زند؟
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بلاتکلیفی صنعت روانکار ایران در اثر رکود کرونایی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
محمود ذوقی
محمود ذوقی/دکتری محیط زیست دانشگاه تهران