۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
کد مطلب : ۱۱۸۲۶۰

گازرسانی به سیستان و بلوچستان باعث امید می شود

موهبتی گفت: آقای تربتی تسریع در گازرسانی به این استان و خدمت‌رسانی شرکت ملی گاز ایران به مردم را وظیفه این شرکت دانستند و من در این‌جا باید بگویم که به نظر من، وظیفه قائل به نتیجه، بسیار مهم‌تر است که شرکت ملی گاز و همت وزارت نفت آن را به نحو احسن انجام داده و می‌دهند.
احمدعلی موهبتی
احمدعلی موهبتی
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور پررنگ، خالصانه، صادقانه و مردم‌دوستانه وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران، امید را در دل مردم شکوفا کرده و یاس و بدبینی را از میان بین برده است.
 
احمدعلی موهبتی، در نشست استانداری که با حضور مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران و مقام‌های استان سیستان و بلوچستان در ساختمان استانداری برگزار شد، با تبریک هفته وحدت و بیان این مطلب، اظهار داشت: پیش‌بینی جدید سرمایه‌گذاری ۲۰ هزار میلیارد تومانی در استان و بیان آن از سوی آقای آستانه، مشاور وزیر در امور قراردادهای بیع متقابل، نشان از نگاه واحد و عزم راسخ دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی استان‌های محروم کشور با توسعه گازرسانی دارد و دیگر دستگاه‌ها و نهادهای دولتی نیز باید تلاش کنند وزارت نفت را در این زمینه، الگوی خود قرار دهند.
 
 وی ادامه داد: آقای تربتی تسریع در گازرسانی به این استان و خدمت‌رسانی شرکت ملی گاز ایران به مردم را وظیفه این شرکت دانستند و من در این‌جا باید بگویم که به نظر من، وظیفه قائل به نتیجه، بسیار مهم‌تر است که شرکت ملی گاز و همت وزارت نفت آن را به نحو احسن انجام داده و می‌دهند.
 
موهبتی با بیان این که این قدرت و نگاه ویژه همیشه در مجموعه وزارت نفت و بالاخص شرکت گاز وجود داشته، گفت: این امر به نظرم ناشی از وجود نیروهای انسانی شایسته و کارا در این شرکت و عملگرایی وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران در این زمینه است. 
 
استاندار سیستان و بلوچستان در پایان با اظهار امیدواری از این که تا قبل از پایان این یکسال، دولت تدبیر و امید بتواند گام های بزرگ‌تر دیگری نیز بردارد، تصریح کرد: این نکته را نباید فراموش کرد که همکاری شرکت‌های گاز استانی معین برای گازرسانی به شهرهای استان سیستان و بلوچستان، سبب امیدآفرینی در زندگی مردم استانی شده که همواره محرومیت را تجربه کرده‌اند.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بلاتکلیفی صنعت روانکار ایران در اثر رکود کرونایی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
محمود ذوقی
محمود ذوقی/دکتری محیط زیست دانشگاه تهران