۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۳
کد مطلب : ۱۲۰۴۶۲

نتایج غیررسمی انتخابات مجلس یازدهم

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری دوم اسفندماه امسال برگزار شد و بعد از اتمام رای‌گیری شمارش آرا آغاز شد و نتایج رسمی انتخابات اعلام شد.
نتایج غیررسمی انتخابات مجلس یازدهم
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، نتایج غیررسمی انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور را در ادامه مشاهده کنید.

نتایج انتخابات در استان فارس:
در شیراز جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند.

نتایج انتخابات در استان گیلان:
در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری
رشت: جبار کوچکی‌نژاد پیشتاز است، عظمتی و آقازاده نفرات بعدی
آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی در صدر شمارش آراست و ریحانه احمدی نفر دوم
بندرانزلی: احمد دنیامالی پیشتاز است، حسن خسته بند نفر دوم
شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر پیشتاز و فرخی نفر دوم
صومعه سرا: دلخوش پیشتاز است، رنجبر نفر دوم
فومن و شفت: بهروزی‌فر پیشتاز است، عاشوری نفر دوم
رودسر و املش: عباسی پیشتاز است، صفری نفر دوم
لنگرود: لاهوتی پیشتاز است، محمد نژاد نفر دوم
رودبار: چگینی پیشتاز است، بابایی نفر دوم

نتایج انتخابات در استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم
ورامین، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.
دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.
رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی
شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی

نتایج انتخابات در استان لرستان:
کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی
در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.
در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی به دور دوم راه یافتند.
در حوزه پلدختر، حمیدرضا کاظمی پیشتاز است.

نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده
حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
حوزه خوی: عادل نجف زاده
حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور
حوزه شوط، پلدشت، ماکو چالدران: محمد علی پور (رحمتی)
حوزه شاهین دژ، تکاب: حسن همتی و محمد جواد سبحانی‌فر
حوزه میاندوآب: عیسی زاده
حوزه بوکان: انور حبیب زاده
حوزه مهاباد: محمودزاده
حوزه سلماس: رضازاده

نتایج انتخابات در استان کرمان:
در حوزه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی پیشتاز است و پس از وی محمدمهدی زاهدی قرار دارد.
در حوزه انتخابیه کهنوج منصور شکراللهی
در حوزه انتخابیه بم حجت‌الاسلام غضنفرآبادی
در حوزه انتخابیه زرند عفت شریعتی
در حوزه انتخابیه رفسنجان حجت‌الاسلام جلالی
در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری تا این لحظه حائز بیشتری رأی هستند.
شهربابک: غلامعباس رضاحسینی
سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور
جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

نتایج انتخابات در استان قم:
احمد امیرآبادی فراهانی
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری
علیرضا زاکانی
موسی پور و حسینیان در رده‌های بعدی قرار دارند.

نتایج انتخابات در استان مرکزی:
شازند: احمدی بیغش
دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی
اراک، کمیجان و خنداب: علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری

نتایج انتخابات در استان اصفهان:
اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد
فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی
فریدن: حسین محمدصالحی
خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی
گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی
نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد
کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد
شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی
نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور
نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی
لنجان: علی یوسف‌پور

نتایج انتخابات در استان همدان:
تویسرکان: پیشتازی محمدمهدی مفتح
نهاوند: پیشتازی شهبازی
رزن: پیشتازی وزیری
اسداباد: پیشتازی آقای سرمدی
بهار و کبودراهنگ:پیشتازی جعفری
همدان: حاج بابایی، آقایان نباتی و فلاحی، آقای سید مجتبی حسینی

نتایج انتخابات در استان ایلام:
حوزه انتخابیه شمالی ایلام: به ترتیب علی اکبر بسطامی و سارا فلاحی

نتایج انتخابات در استان مازندران:
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمی‌الدین حسینی
نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی ائتلاف پیشتاز است، بعد از وی، ولی الله فرزانه قرار دارد.
آمل: رضا حاجی‌پور
بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی
قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند
بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده
بابل:به ترتیب حسن حسن نتایج، مهدی سعادتی و علی کریمی‌فیروزجاه
نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.
ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.

نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:
فریمان و سرخس: قاضی زاده پیشتاز است
نیشابور ارکانی پیشتاز است
تربت جام رحیمی پیشتاز است
چناران امامی پیشتاز است

مشهد:
قاضی زاده
پژمانفر جلوتر از بقیه
خانم رحمانی رتبه بعدی
کاشمر: کوهسرخی پیشتاز است
تربت حیدریه: زنگنه
سبزوار جوین و...: عنابستانی

نتایج انتخابات در استان اردبیل:
مشگین شهر: محمود عباس زاده
گرمی:، ولی اسماعیلی
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده
خلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:
محمد سرگزی
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
فرهاد شهرکی

نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه: محمد موحد
بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر
گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

نتایج انتخابات در استان کردستان:
سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان و محسن فتحی
قروه و دهگلان: به ترتیب حبیب‌الله محمدی‌تلوار و پرویز اوسطی
بیجار: حمدالله کریمی و فرهاد صفری به ترتیب اول و دوم هستند
سقز و بانه: به ترتیب بهزاد رحیمی و محسن بیگلری
مریوان و سرو آباد: به ترتیب عثمان باقدم و شیوا قاسمی‌پور

نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:
کرمانشاه: عبدالرضا مصری، محمد رشیدی، جهانبخش امینی
اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری
کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری
پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی
سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا

نتایج انتخابات در استان هرمزگان:
شرق هرمزگان: حسین رییسی جبهه پایداری
غرب هرمزگان: احمد جباری

آخرین آمار تجمیع حوزه مرکزی هرمزگان (صندوق‌های کوچک قشم، بندرعباس و حاجی‌آباد) به ترتیب:
احمد مرادی
محمد آشوری
منصور آرامی
پرویز سالاری
حسین هاشمی

نتایج انتخابات در استان البرز:
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است.
نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:
بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار
فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی
قاین و زیرکوه: سلمان اسحاقی
نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی

نتایج انتخابات در استان خوزستان:
بهبهان: محمد طلامظلومی
دزفول: آوایی  پیشتاز است و پاپی‌زاده نفر دوم است
آبادان: سید محمد مولوی
ماهشهر: به ترتیب حبیب آقاجری، جمال صالح زاده و امیر حیات مقدم
رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان از اقبال محمدیانپیشی گرفته است
ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه، نفرات بعدی تا این لحظه فرشاد ابراهیم پور و سید حجت موسوی هستند
خرمشهر: سید لفته احمدنژاد تاکنون پیشتاز انتخابات است، نفر دوم کاظم بهردینیِ است

نتایج انتخابات در استان قزوین:
قزوین آبیک و البرز: به ترتیب فاطمه محمدبیگی، لطف الله سیاهکلی، داوود محمدی و سالار قاسمی
بوئین زهرا و آوج: به ترتیب روح الله عباسپور ، رضا آقاعلیخانی و روح الله بابایی صالح
تاکستان: رجب رحمانی پیشتاز است و به ترتیب امیر طاهرخانی و عباس بیگدلی

نتایج انتخابات در استان یزد:
در حوزه انتخابیه یزد جوکار و صباغیان  پیشتاز هستند.
 اردکان، میبد، به ترتیب دشتی و میرمحمدی


هیچ‌یک از آمار فوق بصورت رسمی از سوی ستاد انتخابات کشور منتشر نشده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما