۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
کد مطلب : ۱۲۰۵۵۸

پیشنهاد تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا عید

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه امشب تصمیم‌گیری برای تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان عید اطلاع رسانی می‌شود، گفت: این پیشنهاد کمیسیون آموزش در نشست عصر امروز کمیسیون بهداشت مطرح و هیأت دولت باید به آن رسیدگی کند.
پیشنهاد تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا عید
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، سیدحمایت میرزاده  درباره جزئیات حضورش در نشست کمیسیون بهداشت با موضوع ویروس کرونا گفت: در این جلسه از طرف کمیسیون آموزش پیشنهاد داده شد که  مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل شود.
وی افزود: مقرر شد این پیشنهاد با حضور 3 وزیر بهداشت، وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم در هیأت دولت بررسی و تصمیم گیری شود.
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: نظام آموزشی کشورمان را به خوبی می‌شناسیم و می‌دانیم تا چه هفته‌ای مدارس و دانشگاه‌ها در پایان سالجاری فعالیت آموزشی دارند ولی اگر بتوانیم آنها برای پیشگیری از ویروس کرونا تعطیل کرده و به جای آن چند روزی را در پایان به سال آموزشی در خرداد یا تیر بیفزاییم تقویم آموزشی را هم رعایت کرده‌ایم. 
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: این پیشنهاد به دولت ارائه و احتمالا امشب تصمیم‌گیری برای تعطیل شدن مراکز آموزشی تا پایان عید نوروز رسانه‌ای خواهد شد. 

منبع: فارس 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما