۳
۶
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
کد مطلب : ۱۲۰۹۴۵

 جلیل سبحانی بازنشسته شد

 مهندس جلیل سبحانی که با خدمات ارزنده خود درصنعت نفت و پتروشیمی نام نیکی از خود به یادگار گذاشته بود روز گذشته بازنشسته شد و با موافقت سید علی نواب فر مدیر عامل جدید شرکت بازرگانی پتروشیمی از شرکت اسپک جدا شد.
جلیل سبحانی
جلیل سبحانی
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  گفته می شود ابوالفضل خراط به عنوان مدیر عامل جدید اسپک معرفی خواهد شد.

 جلیل سبحانی که با ساخت کاتالیست های استراتژیک پتروشیمی در دوران تحریم خدمات ارزشمندی را در صنعت نفت و پتروشیمی ارایه کرد، کشور را از کاتالیست هایی که در انحصار اکسنس فرانسه و UOP آمریکا بود بی نیاز کرد.

  همچنین گفته می شود سبحانی بعد از این به عنوان مدیرعامل و رییس هیات مدیره هلدینگ HNT به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

وطن پرست
سبحانی مرد بزرگ صنعت نفت
وطن پرست
سبحانی مرد بزرگ صنعت نفت و پتروشیمی
علی مرادی فر
بستگی داره بزرگ بودن را در چی ببینید در حجم دزدی , تقلب , پولشویی و اتهامهایی که بخاطرش وثیقه 100 میلیادری گذاشته بخاطر همسر و دو فرزندش یا بزرگی را در خدمت به کشور بدون هیچ چشمداشت مالی ....
علمی
همانطور که میدانید سن بازنشستگی در نفت برای اقایان ۶۰سال است در حالیکه ایشان ۵۵ سال دارد چطور با درخواستش موافقت شده ضمنا تاریخ دادگاه ایشان چه زمانی است!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
خادم سازندگان ایران
همه حرف و حدیث ها علیه جلیل سبحانی فقط حاشیه سازی است
با قدرت تر از قبل به راه ادامه بده آیندگان درباره کارهای ماندگار شما قضاوت خواهند کرد
نیک پور
مطمئنا" کسی که 2 ماه در بازداشت بوده و با وثیقه سنگین آزاد شده مشکلات بزرگی داره که قوه قضائیه باهاش برخورد کرده و مسائلش فقط حاشیه و حرف و حدیث نیست بلکه واقعیته ضمنا" بله آیندگان قضاوت خواهند کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بلاتکلیفی صنعت روانکار ایران در اثر رکود کرونایی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
محمود ذوقی
محمود ذوقی/دکتری محیط زیست دانشگاه تهران