۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
کد مطلب : ۱۲۱۰۵۸

اقدامات شرکت‌های نفتی آمریکا برای مقابله با کرونا

غول‌های نفتی آمریکا برای حفاظت از کارکنان در برابر ویروس کرونا به اقدام‌هایی از قبیل کنترل سلامت کارکنان بخش‌های حیاتی و اعمال قوانین دورکاری برای دیگر کارکنان پرداختند.
اقدامات شرکت‌های نفتی آمریکا برای مقابله با کرونا
    به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  با گسترش ویروس کرونا در ایالات متحده و افزایش تهدید صنعت انرژی با کاهش تقاضا، درآمد و سود، شرکت‌های بزرگ انرژی آمریکا قوانین دورکاری را برای کارکنان دفاتر وضع و سلامت کارکنان شاغل در مناطق دوردست یا موقعیت‌های حساس کاری را آغاز کردند. 

شرکت‌های بی‌پی، اکسون موبیل، کیندر مورگان، موتیوا اینترپرایزز و انگلیسس-هلندی شل به بیشتر کارکنان ستادی خود اعلام کردند از روز دوشنبه (۲۸ اسفندماه) دورکاری کنند.

این شرکت‌ها روز جمعه (۲۳ اسفندماه)، سازمان‌های دولتی فدرال را زیرفشار گذاشتند تا قوانین کاری کارکنان خطوط لوله را آسان‌تر و بازدید از برخی سایت‌ها را محدود کنند.

سخنگوی شرکت‌های شل و شورون اعلام کردند که این شرکت‌ها کنترل سلامت کارکنان و بازدیدکنندگان تاسیسات کلیدی آمریکا را آغاز کرده‌اند. 

تجهیزات فراساحلی، پالایشگاه‌ها و خطوط لوله نیاز به حضور فیزیکی کارکنان دارند و فعالیت کارکنان در محیط‌های کوچک و نزدیک به هم آنها را در معرض انتقال ویروس کرونا قرار می‌دهد. نمی‌توان این مراکز را از راه دور کنترل کرد و کنترل سلامت کارکنان می‌تواند از تعطیلی اجباری این تجهیزات و خسارت‌های گزاف و کمبود سوخت محلی جلوگیری کند.

منبع: شانا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

هر سهم پالایشگاههای ایران چقدر می ارزد؟
مهندس محمد صادقی/کارشناس بازار سرمایه
دکتر علیرضا علوی
دکتر علیرضا علوی/مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد کیش