۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱
کد مطلب : ۱۲۱۰۸۲
رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی:

کرونا ۵۰ درصد تقاضای CNG را کاهش داد

جوهری گفت: مشکلات زیادی برای جایگاه داران سی.ان.جی و شرکت‌های بهره بردار ایجاد شده است، یکی از مشکلات عدم همکاری بانک‌ها در دریافت وجوه نقد از جایگاه‌های سی.ان.جی است.
کرونا ۵۰ درصد تقاضای CNG را کاهش داد
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی با اعلام اینکه با شیوع ویروس کرونا تقاضا و عرضه سی.ان.جی در کشور با کاهش 40 تا 50 درصدی روبرو شده است، گفت: یکی از مشکلات ما عدم همکاری بانک‌ها در دریافت وجوه نقد از جایگاه‌های سی.ان.جی است.

محسن جوهری با اعلام اینکه با شیوع ویروس کرونا تقاضا و عرضه سی.ان.جی در کشور با کاهش 40 تا 50 درصدی روبرو شده است، اظهار داشت: علاوه بر این موضوع مشکلات زیادی برای جایگاه داران سی.ان.جی و شرکت‌های بهره بردار ایجاد شده است، یکی از مشکلات عدم همکاری بانک‌ها در دریافت وجوه نقد از جایگاه‌های سی.ان.جی است.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به مشکلی که بانک‌ها بابت عدم دریافت وجه نقد برای ما ایجاد کرده‌اند، جایگاه‌داران و شرکت‌های بهره‌بردار برای انجام تعهدات خود با مشکل مواجه شده‌اند.

رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی از شرکت ملی گاز و ادارات برق تقاضا کرد از قطع گاز و برق جایگاه‌ها خودداری کنند.

 وی همچنین از وزارت کشور درخواست کرد که با توجه به شرایط فرس‌ماژوری که پیش آمده شهرداری‌ها که 70 درصد جایگاه‌های سی.ان.جی را در اختیار دارند را از دریافت اجاره از شرکت‌های بهره‌بردار سی.ان.جی منع کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما