۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
کد مطلب : ۱۲۱۲۰۲

کشف بیش از ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف بیش از ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق با همکاری نیروی دریایی سپاه خبر داد.
کشف بیش از ۴۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ، سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به پیامدهای مخرب و تأثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با سودجویان قاچاق سوخت در دستور کار مرزبانان استان بوشهر قرار گرفت.
وی افزود: مرزبانان با همکاری نیروی دریایی سپاه، موفق شدند در چند مایلی بندر رستمی شهر دلوار یک فروند شناور یدک‌کش حامل مقدار زیادی سوخت قاچاق را توقیف کنند.
سردار رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری ۷ نفر سودجو، افزود: بر اساس نظر شرکت نفت مقدار ۴۱ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۲ میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال از شناور کشف و ضبط گردید.
وی با بیان اینکه تست کرونا از متهمین در حال قرنطینه شناور صورت گرفته است، گفت: یکی از بزرگترین وظایف مرزبانی برقراری نظم و امنیت در قالب سلامت مردم تحت شعار سلامت خانواده، امنیت جامعه است.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر در پایان از تعامل و مشارکت مرزنشینان و ساحل نشینان در اجرای مأموریت دریابانی تقدیر کرد و اظهار کرد: دریابانی یک مسئولیت بسیار مهم در جامعه دارد که امنیت و آرامش جامعه با تلاش این سخت کوشان محقق می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بلاتکلیفی صنعت روانکار ایران در اثر رکود کرونایی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
محمود ذوقی
محمود ذوقی/دکتری محیط زیست دانشگاه تهران