۰
۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
کد مطلب : ۱۱۶۶۰۹

ترافیک ناتمام پمپ‌بنزین‌های بلوچستان

شرکت‌ ملی پخش فروارده‌های نفتی بلوچستان مستقر در چابهار در اطلاعیه‌ای اعلام کرده علاوه‌ بر قاچاق سوخت که تا حد زیادی کنترل شده، مشکل ترافیک جایگاه‌ها مربوط به تعداد کم جایگاه‌های سوخت است که کفاف جمعیت را نمی‌دهد.
فایل ویدیو
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  اقدامات کنترلی در زمینه جلوگیری از قاچاق سوخت در یک‌ سال گذشته افزایش یافته اما همچنان صف جایگاه‌های سوخت در منطقه بلوچستان طویل است و شرکت پخش می‌گوید جایگاه‌های سوخت کم بوده وکفاف جمعیت را نمی‌دهد.

 نیروی انتظامی و مرزبانی در سیستان و بلوچستان اعلام کرده حضور خود در پمپ‌بنزین‌ها و مرزها را برای جلوگیری از قاچاق افزایش داده و کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان و بلوچستان هم در تازه‌ترین اطلاعیه‌اش اعلام کرده 170 هزار کارت سوخت مهاجر که از استان‌های دیگر در سیستان و بلوچستان برای قاچاق سوخت فعال بودند را در یک‌ سال گذشته باطل کرده است. شرکت ملی پخش هم سهمیه بنزین اتومبیل‌های سواری در سیستان و بلوچستان را از 250 لیتر به 200 لیتر در ماه کاهش داده؛ اقدامات کنترلی شدید شده اما صف‌ها همچنان طویل است و مشکل شاید جای دیگری‌ است، تعداد جایگاه‌ها.

شرکت‌ ملی پخش فروارده‌های نفتی بلوچستان مستقر در چابهار در اطلاعیه‌ای اعلام کرده علاوه‌ بر قاچاق سوخت که تا حد زیادی کنترل شده، مشکل ترافیک جایگاه‌ها مربوط به تعداد کم جایگاه‌های سوخت است که کفاف جمعیت را نمی‌دهد؛ شرکت پخش می‌گوید بنا به نیاز سنجی‌های صورت گرفته باید حداقل 36 جایگاه جدید در حوزه بلوچستان علاوه‌ بر جایگاه‌های فعلی ایجاد شود.

جایگاه‌ها کفاف نمی‌دهد تنها در یک مورد در بخش‌های "پلان" و مرکزی شهرستان چابهار واقع در جنوب منطقه بلوچستان، 12 هزار نفر جمعیت با یک جایگاه سوخت سر می‌کنند، به عبارتی تنها جایگاه عرضت سوخت موجود نفس هم نمی‌تواند بکشد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مظلوم
واقعا مردم سیستان و بلوچستان مظلوم هستند
جالبه وزارت نفت گاز رو به دورترین نقاط ارسال کرده اما سیستان که در نزدیکی منابع گاز ی هست از این نعمت بب بهره مانده
واقعا سیاستهای اقای زنگنه بوی وطن فروشی میده!
آینده صنعت پتروشیمی (حرکت به سمت به سمت پلاستیک ها و کود های پایدارتر)
سجاد کشاورزیان ، دکترای انرژی دانشگاه پلی تکنیک میلان، پژوهشگر در پتروشیمی نوری (برزویه)