۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۱۱۶۰۰۲
وزیر نفت:

دوستانم از زمانی که وارد نفت شدم کمتر شد

زنگنه گفت: رفیقان من در روزی که وارد نفت شدم از  اکنون بیشتر بوده است. رفیق‌بازی، گروه‌بازی، باندبازی، حزب‌بازی در چنین سیستمی بسیار خطرناک است و آن را به سمت فساد می‌برد.
بیژن زنگنه
بیژن زنگنه
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  وزیر نفت بر اشد مجازات افراد فاسد تاکید کرد و گفت: برای جلوگیری از ایجاد فساد در فروش نفت مقابله و ایستادگی می‌کنیم، چوبش را هم می‌خوریم، هزینه‌اش را هم پرداخت می‌کنیم. وظیفه‌مان حفاظت از حقوق ملت است.

بیژن زنگنه صبح امروز (شنبه، ۲۲ تیرماه) در همایش هم‌اندیشی کارگروه ارتقای سلامت اداری و مبارزه با مفاسد اقتصادی و هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان وزارت نفت اظهار کرد: بارها گفته‌ام تا زمانی که هستم در امانت مردم که در دستم است، خیانت نمی‌کنم.

وی افزود: من در طول عمر کاری‌ام، از این منابعی که در دستم بود یک رفیق هم برای خود جست‌وجو نکردم. رفیقان من در روزی که وارد نفت شدم از  اکنون بیشتر بوده است. رفیق‌بازی، گروه‌بازی، باندبازی، حزب‌بازی در چنین سیستمی بسیار خطرناک است و آن را به سمت فساد می‌برد.

وزیر نفت گردش مالی روزانه نفت را ده‌ها هزار میلیادر دلار عنوان کرد و ادامه داد: وظیفه‌مان این است از  نفت به‌عنوان حقوق ملت ایران که همانند جواهر است محافظت کنیم.
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دکتر علیرضا علوی
دکتر علیرضا علوی/مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد کیش