۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
کد مطلب : ۱۱۶۰۶۴

ازسرگیری تولید نفت آمریکا در خلیج مکزیک

بریتیش پترولیوم هم کارکنانش را به تاسیسات تخلیه شده باز می گرداند. تولید پس از اطمینان از امنیت از سر گرفته می‌شود .
سکوی نفتی
سکوی نفتی
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  شرکت های نفت آمریکا بخشی از ۷۴ درصد تولیدی را که به خاطر طوفان در خلیج مکزیک متوقف شده بود، از سر گرفتند.

  دفتر امنیت و محیط زیست آمریکا اعلام کرد روز دوشنبه 1.3 میلیون بشکه تولید نفت در مناطقی از خلیج مکزیک که تحت کنترل آمریکاست، متوقف بود که حدود 80 هزار بشکه کمتر از روز یکشنبه گزارش شد .

کارکنان هم در حال بازگشت به بیش از 280 سکوی تولیدی هستند که تخلیه شده بود. رسیدن به تولید کامل پس از پایان طوفان چندین روز طول می کشد .

شرکت آنادارکو پترولیوم، بی اچ پی گروپ، چورون، اکسون موبیل و رویال داچ شل روز دوشنبه اعلام کردند بازگرداندن کارکنان به سکوهای تخلیه شده را آغاز کرده‌اند و در حال از سرگیری تولید هستند .

بریتیش پترولیوم هم کارکنانش را به تاسیسات تخلیه شده باز می گرداند. تولید پس از اطمینان از امنیت از سر گرفته می‌شود .

طوفان بری روز شنبه در مرکز لوئیزیانا آغاز شد. بری یک طوفان درجه یک بود که بادهایش حداقل 74 مایل در ساعت سرعت داشتند . با رسیدن این طوفان به خلیج مکزیک، تولید گاز طبیعی در این منطقه 61 درصد معادل 1.7 میلیارد فوت مکعب در روز کاهش یافت .

اکثر پالایشگاه‌ها در جنوب شرق لوئیزیانا فعال بودند به جز پالایشگاه ریلاینس با ظرفیت 253600 بشکه در روز که روز دوشنبه فعالیتش را آغاز کرد .این پالایشگاه روز جمعه از ترس سیل بسته و کارکنان آن تخلیه شده بودند .

منبع: تسنیم 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دکتر علیرضا علوی
دکتر علیرضا علوی/مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد کیش