۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
کد مطلب : ۱۱۶۲۷۰

فرار بابک زنجانی از زندان تکذیب شد

کوهپایه زاده گفت: تکرار این اخبار و شایعات در ماه های اخیر در رابطه با بابک زنجانی جای تامل فراروان دارد و جالب اینجا است که در بزنگاه های مهم که جلسات مهمی در خصوص پیدا کردن راهکار تسویه بدهی موکل برگزار می شود این بازار شایعات و شیطنت ها هم داغ تر می شود.
بابک زنجانی
بابک زنجانی
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  وکیل مدافع بابک زنجانی خبر فرار او از زندان به جای فرد دیگری را تکذیب کرد.

رسول کوهپایه زاده  با اشاره به شایعه فرار بابک زنجانی از زندان، گفت: در خصوص شایعه فرار موکل از زندان به نحوی که ایشان خود را گریم کرده و جای فردی که از زندان به مرخصی رفته بود و توانسته از زندان فرار کند و در حال خروج از کشور آن هم از مرزهای آبی است، باید بگویم انتشار شایعه فرار موکل از زندان آن هم به شیوه سناریوی فیلم های هالیودی حاکی از این است گروه هایی هنوز منافع خود را در خبرسازی کذب و جریان سازی سیاسی در مورد این پرونده قضایی می دانند.

وی افزود: تکرار این اخبار و شایعات در ماه های اخیر در رابطه با بابک زنجانی جای تامل فراروان دارد و جالب اینجا است که در بزنگاه های مهم که جلسات مهمی در خصوص پیدا کردن راهکار تسویه بدهی موکل برگزار می شود این بازار شایعات و شیطنت ها هم داغ تر می شود.

وکیل بابک زنجانی ادامه داد: به نظر می رسد افرادی تمایل ندارند این پرونده از حیث تسویه بدهی به فرجام نرسد و حتماً انگیزه های خاصی از طرح این شایعات وجود دارد که خوشبختانه با درایت و هوشیاری دستگاه قضایی و استقلال آن و نهادی ذیربط امنیتی این اقدامات ناکام خواهد ماند و ره به جایی نخواهد برد.

منبع: مهر 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بلاتکلیفی صنعت روانکار ایران در اثر رکود کرونایی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
محمود ذوقی
محمود ذوقی/دکتری محیط زیست دانشگاه تهران