۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
کد مطلب : ۱۲۰۶۳۴

هیچ موردی از کرونا در منطقه ویژه پارس گزارش نشد

مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: تمهیدات لازم برای مقابله با ویروس کرونا در پایتخت انرژی کشور اتخاذ شده است.
سیدپیروز موسوی
سیدپیروز موسوی
   به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی " نفت ما " ،  سیدپیروز موسوی از اتخاذ تمهیدات لازم برای مقابله با ویروس کرونا در سطح منطقه ویژه پارس خبر داد و افزود: تاکنون هیچ موردی از این بیماری در سطح منطقه ویژه پارس (بین شرکت ها و کارکنان مستقر در این منطقه) گزارش نشده است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس تصریح کرد: مجتمع بندری پارس، فرودگاه بین المللی خلیج فارس و دیگر مبادی جاده ای ورودی و خروجی  به پارس جنوبی از جمله نقاط لازم برای شناسایی است و به‌زودی گیت‌های اسکن پزشکی خاص، به‌منظور کنترل ورود و خروج مسافران‌ و کارکنان مستقر خواهد شد.
 
وی ادامه داد: نظارت دقیق بر روند فعالیت کمپ‌های مسکونی ، دفاتر و تاسیسات اداری و کاری و توزیع ماسک وسایر اقدام بهداشتی از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.
 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس همچنین در خصوص حضور نیروها و کارکنان از استان ها و مناطق پرخطر در شرایط حساس کنونی به منطقه گفت که تصمیماتی اتخاذ و به کارکنان در خصوص برنامه ریزی حضور در محل کار اعلام شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

بلاتکلیفی صنعت روانکار ایران در اثر رکود کرونایی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
محمود ذوقی
محمود ذوقی/دکتری محیط زیست دانشگاه تهران