۱
۱
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
کد مطلب : ۱۲۳۹۳۴

پتروشیمی ها حامی جانورهای در خطر انقراض

مجتمع های پتروشیمی در استان های بوشهر و خوزستان در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و با هدف صیانت از محیط زیست و حفظ گونه های جانوری کمیاب فعالیت های اثربخشی را انجام می دهند.
پتروشیمی ها حامی جانورهای در خطر انقراض
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   حفظ و صیانت از محیط زیست به عنوان یک راهبرد مهم از سوی شرکت های پتروشیمی مورد توجه ویژه ای قراردارد و در راستای حمایت از گونه های مختلف جانوری اقدام های گوناگونی در حال انجام است از جمله  شرکت پایانه ها ومخازن پتروشیمی حفظ کلونی طوطی ماهی های ساکن در اسکله ها را برعهده گرفته است و حفاظت از آهوی شنی درمنطقه حفاظت شده ، مند از سوی شرکت پتروشیمی زاگرس درحال انجام است.
براساس این گزارش ، حمایت از آهوی جبیر نیز از دیگر فعالیت های صنعت پتروشیمی به شمارمی رود  که پتروشیمی آریا ساسول آن را برعهده گرفته است و نجات و پلاک گذاری لاک پشت های در معرض انقراض گونه عقابی و گونه سبز ازسوی پتروشیمی مبین درحال انجام است.
همچنین حمایت از دلفین های گوژپشت خلیج فارس را پتروشیمی نوری برعهده گرفته است و پتروشیمی های کاویان و جم نیز پاکسازی سواحل نایبند را انجام می دهند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

علی از عسلویه
با سلام
من با دیدن تیتر این خبر کلی خندیدم زیرا فکر کردم لابد منظور بکار گیری کارکنان فسیل شده در مناسب مدیریت و یا اعضای هیات مدیره است ...ولی با خواندن خبر دیدم نه انگار جبران مافات شده واینبار صنایع زیانبار پتروشیمی گامی در جهت حفظ محیط زیست برداشته اند.
بلاتکلیفی صنعت روانکار ایران در اثر رکود کرونایی
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی
محمود ذوقی
محمود ذوقی/دکتری محیط زیست دانشگاه تهران