۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
کد مطلب : ۱۲۶۰۴۴

آریاساسول تندیس جایزه ملی حسابرسی داخلی گرفت

واحد حسابرسی داخلی شرکت پلیمرآریاساسول، موفق به دریافت تندیس زرین دومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی هم در سطح اول و هم در سطح دوم شد.
آریاساسول تندیس جایزه ملی حسابرسی داخلی گرفت
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    طی مراسمی که روزگذشته درعسلویه با حضوررِئیس انجمن حسابرسی داخلی ایران، مدیرعامل و رِئیس و اعضای هیئت مدیره و همچنین مدیران ارشد شرکت پلیمرآریاساسول برگزار شد، تندیس زرین دومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی در دو سطح به واحد حسابرسی داخلی شرکت پلیمرآریاساسول اهدا شد.
درارزیابی هیئت داوران دومین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی که بر اساس رهنمودهای انجمن بین‌المللی حسابرسان داخلی (IIA) طراحی شده است، شرکت پلیمرآریاساسول در رقابتی بین ۱۹ شرکت‌ و موسسه بزرگ واجد شرایط کشوراز جمله بانک‌ها، مؤسسات حسابرسی، شرکت‌های بیمه ای، پالایشی و پتروشیمی و همچنین شهرداری‌ها با کسب ۱۴۵۰ امتیاز حائز شرایط جهت دریافت تندیس زرین حسابرسی داخلی هم در سطح اول و هم در سطح دوم شناخته شد.
پلیمرآریاساسول پیرو دریافت تندیس زرین سطح یک بلوغ فعالیت حسابرسی درسال ۱۳۹۷، در این دوره با توجه به تثبیت و حفظ شرایط سطح یک مدل بلوغ فعالیت های مرتبط با حسابرسی داخلی در سازمان، و در عین حال توسعه توانمندی های خود در این حوزه (همچون ارائه خدمات حرفه ای و مشاوره ای حسابرسی عملیاتی و ارزیابی عملکرد و بهبود فرآیندها و روش های عملیاتی)، تندیس زرین جایزه ملی انجمن حسابرسی داخلی ایران در دو سطح اول و دوم را از آن خود کرد.
سعید ترک زاده، دبیر انجمن حسابرسی داخلی ایران در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر ازعملکرد درخشان شرکت پلیمرآریاساسول در حوزه حسابرسی داخلی، حمایت همه جانبه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت از حسابرسی داخلی را بسیار ارزنده و قابل ستایش ارزیابی نمود.
در ادامه، امیر حسین بحرینی، مدیرعامل شرکت نیز در سخنانی با اشاره به اهمیت جایگاه واحد حسابرسی داخلی و کنترل یکپارچه، بر ضرورت تقویت زیرساخت های لازم جهت توسعه مدیریت شرکتی و فرهنگ پاسخگویی و نظارت در شرکت ها در راستای بهبود عملکرد و ایجاد شفافیت تاکید کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دکتر علیرضا علوی
دکتر علیرضا علوی/مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد کیش