۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
کد مطلب : ۱۲۶۰۹۴

برگزاری آزمون استخدامی پتروشیمی فن‌آوران

آقاجری در حاشیه دیدار با مدیران پتروشیمی خبر داد: استخدام پتروشیمی فن‌آوران در آینده‌ای نزدیک به‌صورت آزمون کتبی و با اولویت نیروهای بومی اطلاع‌رسانی می‌شود علاوه بر آن پیگیر رفع مشکلات تعدادی از پتروشیمی‌های منطقه هستم که در صورت رفع این مشکلات بیش از صدها شغل تا مرحله بهره‌برداری ایجاد خواهد شد.
پتروشیمی فن‌آوران
پتروشیمی فن‌آوران
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   حبیب آقاجری با اشاره به خبر استخدام پتروشیمی فن‌آوران اظهار کرد: در گفت‌وگو با مدیرعامل پتروشیمی فن‌آوران تصميم بر این شد که استخدام این شرکت در آینده‌ای نزدیک به‌ صورت آزمون کتبی و با اولویت نیروهای بومی اطلاع‌رسانی شود و اداره‌کار و کمیته اشتغال منطقه ویژه که نماینده ویژه‌ من نیز در این کمیته حضور دارد بر شیوه انجام استخدام‌‌ها نظارت داشته باشند.
نماینده مردم بندرماهشهر و بندر امام در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر استفاده از نیروهای بومی افزود: استفاده از نیروهای توانمند بومی تأثیر مستقیمی بر مسائل معیشتی شهروندان شهرستان بندرماهشهر و حومه و امنیت اجتماعی منطقه دارد که با توجه به تورم اقتصادی که به موجب حضور شرکت‌ها در منطقه ایجاد شده و آلایندگی‌هایی که صنعت به همراه دارد کمترین حق ساکنین این منطقه است.
وی تصریح کرد: ایجاد فرصت ارتقای شغلی برای کارگران و کارمندان استخدام شده در منطقه ویژه پتروشیمی از مهمترین عواملی است که سبب می‌شود نیروهای شاغل در این شرکت‌ها با تمام توان به کار خود ادامه دهند و راندمان کاری و تبع سود‌آوری شرکت‌های موجود بالاتر خواهد رفت که این موضوع نیز یک مزیت برای شرکت‌ها محسوب می‌شود.
آقاجاری ادامه داد: وقتی ما در این منطقه نیروهای توانمندی داریم که چرخه تولید صنعت پتروشیمی کشور را به دست گرفته‌اند چه لزومی دارد که مدیران میانی و ارشد از سایر استان‌ها به‌صورت پروازی به این منطقه بیایند و فرصت ارتقای شغلی که باعث ایجاد انگیزه و امید می‌شود را از نیروهای شاغل در این شرکت‌ها غصب کنند.
وی در پایان با بیان اینکه طرح‌های افزایش تولید در برخی از  شرکت‌های منطقه در حال انجام است یاد آور شد: با هماهنگی‌هایی با مديرعاملان پتروشیمی منطقه، پیگیر رفع مشکلات این شرکت‌ها هستم که در صورت رفع این مشکلات بیش از صدها شغل تا مرحله بهره‌برداری ایجاد خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

دکتر علیرضا علوی
دکتر علیرضا علوی/مدیرکل روابط عمومی منطقه آزاد کیش