۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
کد مطلب : ۱۲۷۵۷۱

کمبود گاز مایع در خوزستان وجود ندارد

مدیرپخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز گفت: چیزی به نام کمبود گاز مایع در استان نداریم و آن مسئله‌ای که باعث بروز مشکل در عرضه به مردم می‌شود انحراف گاز است.
کمبود گاز مایع در خوزستان وجود ندارد
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    نعمت‌الله نجفی مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آزاد اظهار کرد: چیزی به نام کمبود گاز مایع در استان نداریم و آن مسئله‌ای که باعث بروز مشکل در عرضه به مردم می‌شود انحراف گاز است.
وی افزود: آن گازی که تولید می‌شود برای مصارف خانگی و مناطقی است که فاقد گاز هستند که متأسفانه به صورت غیراصولی و غیرقانونی نیز برای تامین سوخت خودروها استفاده می‌شود.
مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز گفت: ساماندهی عرضه و توزیع گاز مایع از یکم شهریورماه سال جاری آغاز شد که مردم با استفاده از زیرساخت‌های بانکی و با یکبار ثبت‌نام در سامانه صدف متقاضیان می‌توانند از سهمیه گاز بهره‌مند شوند.
وی ادامه داد: از ۵۷ هزار خانواری که فاقد گاز طبیعی هستند تا به امروز فقط دو هزار و ۱۰۰ خانوار ثبت‌نام کردند.
نجفی تصریح کرد: با ثبت‌نام در سایت مذکور ماهیانه سهم هر خانوار به توزیع‌کنندگان عرضه می‌شود تا هر خانواده‌ای که دسترسی به گاز طبیعی ندارد از سهمیه برخوردار شود.
وی عنوان کرد: درحال حاضر به سمتی حرکت می‌کنیم که هرکس در سامانه ثبت‌نام نکنند از لیست سهمیه‌بندی حذف خواهد شد همچنین خوزستان در شرایطی قرار دارد که سه برابر نیاز گاز مایع تولید می‌کند.

منبع: فارس 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کشف میدان گازی ترکیه و سناریوهای واردات گاز از ایران
دکتر شهرام عباسپور/کارشناس اقتصاد انرژی
علیرضا آمار محمدی
مهندس علیرضا آمار محمدی/کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی