۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۸
کد مطلب : ۱۲۷۸۶۳

همکاری‌های هلدینگ خلیج‌فارس و بانک ملت

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و بانک ملت با هدف ارتقای سطح همکاری‌ها، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند.
همکاری‌های هلدینگ خلیج‌فارس و بانک ملت
همکاری‌های هلدینگ خلیج‌فارس و بانک ملت
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    بر اساس این تفاهم نامه که به امضای محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و رسید، سطح همکاری‌های متقابل در زمینه‌های اعتباری و گشایش اعتبارات اسنادی افزایش می‌یابد.
جعفر ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس، در این جلسه از بانک ملت به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین بانک های تجاری کشور نام برد و گفت: ارتباط بین پتروشیمی خلیج فارس و بانک ملت همیشه بر اساس رابطه بُرد-بُرد بوده و تجربیات گذشته نیز نشان می‌دهد که پرونده‌های اعتباری پتروشیمی ها کمترین مطالبات را در سیستم بانکی کشور ایجاد کرده است.
محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت نیز در مراسم امضای این تفاهمنامه با اشاره به این نکته که پتروشیمی خلیج فارس یکی از مشتریان مهم و استراتژیک بانک است، تاکید کرد: بانک ملت تمایل دارد همچنان به عنوان بانک اولِ هلدینگ خلیج فارس به همکاری های خود با این پتروشیمی بزرگ کشور ادامه دهد.
وی با بیان اینکه در انعقاد هرگونه تفاهم نامه بین طرفین باید مقررات و دستور العمل های بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران رعایت شود، تصریح کرد: بانک ملت همواره در تعامل با مشتریان ارزنده خود نهایت انعطاف پذیری را از خود نشان داده و همکاری های بانک ملت با حوزه انرژی و نفت و گاز کشور سابقه طولانی و درخشانی دارد.
در ادامه جلسه نیز مدیران اعتباری و مالی دو مجموعه از جمله سعید محبی‌فرد معاون مالی و سرمایه گذاری هلدینگ خلیج فارس در خصوص جزئیات تفاهم نامه مذکور با یکدیگر به بحث و گفت و گو پرداختند.
در این نشست برخی از معاونان و مدیران بانک ملت، حضور داشتند.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کشف میدان گازی ترکیه و سناریوهای واردات گاز از ایران
دکتر شهرام عباسپور/کارشناس اقتصاد انرژی
علیرضا آمار محمدی
مهندس علیرضا آمار محمدی/کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی