۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۸
کد مطلب : ۱۲۷۹۹۷
معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی:

جم سرمایه ای ارزنده برای بازنشستگان است

تاجیک از پتروشیمی جم به عنوان سرمایه ای ارزنده برای بازنشستگان و ثروت ملی برای عموم مردم ایران یاد کرد و گفت: این شرکت از اهمیت بالایی در مجموعه سرمایه گذاری های صندوق بازنشستگی کشوری برخوردار است.
جم سرمایه ای ارزنده برای بازنشستگان است
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در سفر به استان بوشهر از مجتمع پتروشیمی جم و فاز 2 این شرکت واقع در عسلویه بازدید کردند.
  حسن تاجیک ، معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری و امیرعباس حسینی ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از مجتمع پتروشیمی جم واقع در عسلویه بازدید کردند و ضمن آشنایی با عملیات فنی این شرکت طی جلسه ای با مدیران این مجموعه در جریان روند پیشرفت پروژه فاز 2 پتروشیمی جم نیز قرار گرفتند.
معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی از پتروشیمی جم به عنوان سرمایه ای ارزنده برای بازنشستگان و ثروت ملی برای عموم مردم ایران یاد کرد و گفت: این شرکت از اهمیت بالایی در مجموعه سرمایه گذاری های صندوق بازنشستگی کشوری برخوردار است.
تاجیک به افزایش میزان تولید پتروشیمی جم و ثبت رکورد تولید محصولات در سال جاری و سالهای گذشته اشاره کرد و افزود: این حرکت پرشتاب مبین برنامه ریزی دقیق و هدفمند مجموعه عظیم جم و نویدبخش افزایش توانمندی صندوق در پرداختهای خود به بازنشستگان است.
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری جم را نگین صندوق برشمرد و تشریح کرد: این مجموعه باید در تمامی فرآیندها متمایز باشد و مجموعه شرکت سرمایه گذاری صندوق نیز در این مسیر همراه و همیار است.
حسینی ضمن اذعان به این که شرکت سرمایه گذاری صندوق همواره آماده کمک رسانی و تسهیل فرآیند لجستیک و فروش محصولات جم است. گفت: امیدواریم بتوانیم با هم افزایی بیشتر گام هایی مثبت در روند سودآوری شرکت پتروشیمی جم برداشته و در افزایش سرمایه بازنشستگان توفیق حداکثری داشته باشیم.
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما