۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
کد مطلب : ۱۲۸۸۶۲

تولید نفت شیل آمریکا کاهش یافت

اداره اطلاعات انرژی آمریکا در گزارش ماهانه خود در روز سه‌شنبه اعلام کرد انتظار دارد تولید نفت شیل آمریکا در ماه نوامبر ۱۲۳ هزار بشکه در روز کاهش یابد و به حدود ۷.۶۹ میلیون بشکه در روز برسد. این بیشترین کاهش تولید از ماه مه سال جاری میلادی است.
تولید نفت شیل آمریکا کاهش یافت
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،    انتظار می رود کل تولید نفت آمریکا برای سومین ماه پیاپی در ماه نوامبر کاهش یابد و این کاهش تولید در اکثر ساختارهای اصلی شیل صورت گیرد.
 پیش‌بینی می شود بیشترین کاهش تولید در حوزه ایگل‌فورد در جنوب تگزاس باشد. اداره اطلاعات انرژی آمریکا تخمین می زند تولید در این حوزه 34 هزار بشکه در روز پایین آمده و به حدود یک میلیون بشکه در روز برسد که پایین ترین رقم تولید از ماه مه 2013 است.
 تولیدکنندگان نفت و گاز آمریکا به دنبال سقوط تقاضای نفت در نتیجه همه‌گیری ویروس کرونا، هزینه‌ها و تولید خود را در سال جاری میلادی پایین آورده‌اند.
 شرکت‌های انرژی آمریکا هفته گذشته برای چهارمین هفته پیاپی بر تعداد چاه‌های نفت و گاز خود افزودند. تولیدکنندگان در شرایطی حفاری‌های خود را آغاز می کنند که قیمت نفت طی چند ماه گذشته حدود 40 دلار در هر بشکه بوده است.
 

 اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش‌بینی کرده تولید گاز طبیعی در این کشور در ماه نوامبر برای سومین ماه پیاپی پایین آمده و به حدود 81.8 میلیارد فوت مکعب در روز برسد. تولید از میادین بزرگ شیل در ماه نوامبر به بالاترین رقم 86.9 میلیارد فوت مکعب در روز رسیده است.
 تولید در آپالاچیا، بزرگترین حوزه گاز شیل آمریکا، در ماه نوامبر برای سومین ماه پیاپی پایین آمد و به 33.6 میلیارد فوت مکعب در روز رسید که بیش از 0.1 میلیارد فوت مکعب کمتر از ماه اکتبر بود.

منبع: تسنیم 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

کشف میدان گازی ترکیه و سناریوهای واردات گاز از ایران
دکتر شهرام عباسپور/کارشناس اقتصاد انرژی
علیرضا آمار محمدی
مهندس علیرضا آمار محمدی/کارشناس ارشد روانکارهای خودرویی و صنعتی