۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
کد مطلب : ۱۲۶۲۳۰

قطعی موقتی گاز در کرمانشاه

روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه از قطع گاز مشترکان واقع در محدوده ۲۲بهمن شهر کرمانشاه در روز دوشنبه ۱۳ مرداد به علت جابه جایی گاز بیمارستان شهدا این شهر خبر داد.
قطعی موقتی گاز در کرمانشاه
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   در اطلاعیه روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه آمده است: به دلیل جابجایی ایستگاه گاز بیمارستان شهدا روز دوشنبه ۱۳ مرداد ماه ضلع غربی بلوار شهید بهشتی حدفاصل سه راه ۲۲ بهمن تا سی متری دوم از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ با قطع گاز مواجه می‌شوند.
شرکت گاز استان کرمانشاه، از مشترکان واقع در این محدوده خواسته از دستکاری تاسیسات گازی از جمله کنتور و علمک در این ساعات خودداری کنند. 
هم اکنون ۹۹.۵ درصد جمعیت شهری با گازرسانی به ۲۸ شهر و ۷۵ درصد جمعیت روستایی با گازرسانی به هزار و ۴۷۰ روستا در مجموع کل استان تعداد ۵۹۴ هزار مشترک از گاز طبیعی استفاده می کنند. 
استان کرمانشاه با ۲۵ هزار کیلومتر مربع مساحت ۲ میلیون نفر جمعیت در ۱۴ شهرستان، ۳۱ بخش، ۳۴ شهر، ۸۶ دهستان و ۲ هزار و ۵۴۳ آبادی دارد و ۲.۴ درصد جمعیت کشور در این استان سکونت می کنند که از این تعداد ۷۵ درصد در نقاط شهری و ۲۵ درصد در نقاط روستایی زندگی می کنند.
گازرسانی در استان کرمانشاه از سال ۱۳۷۲ با شروع عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای کنگاور و صحنه آغاز شد، در خلال سال‌های ۱۳۷۲ تا ۱۳۹۶ تعداد ۵۲۵ هزار و ۴۸۷ هزار مشترک خانگی، تجاری و صنعتی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شدند.
از سال ۱۳۷۷ بنا بر سیاست های کلی شرکت های بالادستی، فعالیت های گازرسانی این استان در قالب شرکت سهامی خاص با اساسنامه مستقل شد و از فروردین سال ۷۹ آغاز به کار کرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مسجدسلیمان میعادگاه کشف نفت در ایران
شیدا آریایی پور/حقوقدان،پژوهشگر
نمایشگاهی که فقط اسم بین‌المللی را یدک می کشد
شیدا آریایی پور/حقوقدان ، پژوهشگر