۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲
کد مطلب : ۱۳۳۱۰۱

قیمت بنزین در آمریکا افزایش می یابد

رئیس شرکت مشاوره نفتی لیپو اویل در هوستون عقیده دارد دو تا سه هفته طول می‌کشد فعالیت پالایشگاه‌ها در آمریکا که به خاطر سرمای هوا موقف شده از سر گرفته شود بنابراین قیمت بنزین همچنان تا پایان ماه جاری میلادی افزایش می‌یابد.
قیمت بنزین در آمریکا افزایش می یابد
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   انجمن خودروی آمریکا اعلام کرد متوسط قیمت خرده فروشی بنزین 6 سنت طی یک هفته گذشته و 9 سنت طی یک ماه افزایش یافته و به 2.33 دلار در هر گالن رسیده است. این انجمن پیش بینی می کند با کاهش ذخایر بنزین، قیمت آن تا انتهای ماه جاری همچنان افزایش یابد.
اندرو لیپو، رئیس شرکت مشاوره نفتی لیپو اویل در هوستون گفت:« دو تا سه هفته طول می‌کشد فعالیت پالایشگاه‌ها از سر گرفته شود».
 قیمت نفت خام آمریکا 1.5 درصد در روز جمعه پایین آمده و به 59.60 در هر بشکه رسیده است. نفت آمریکا از ابتدای سال جاری میلادی تا حالا 22 درصد افزایش قیمت داشته و قیمت بنزین در بازار بورس نیویورک 1.805 دلار در هر گالن افزایش یافته است.
لیپو گفت اپراتورهای پالایشگاه ها در حال بررسی تاسیسات هستند تا تعمیرات لازم در صورت آسیب دیدن خط لوله ها، برج های خنک کننده و سایر تجهیزات انجام و بعد فعالیت آنها به آرامی و با دقت از سر گرفته شود.
 کمبود گاز طبیعی و قیمت بالای آن هم پالایشگاه‌ها را تحت تأثیر قرار داده است. مقامات تگزاس در این هفته از عرضه‌کنندگان گاز طبیعی خواستند تأسیسات برقی و مصرف‌کنندگان شهری را در اولویت قرار دهند بنابراین گاز کمتری برای فعالیت پالایشگاه ها مانده است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

راهکار بهینه برای ساخت واحد سولفورزدایی در واحد‌های احیاء مستقیم
علی دیبایی/ مدیر فروش و بازاریابی شرکت گسترش فناوری خوارزمی
پایش وضعیت سلامت گیربکس با تحلیل سیال درون آن
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهاری خودرویی و صنعتی