۱
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
کد مطلب : ۱۳۳۱۵۰

واکسیناسیون کرونا در بیمارستان نفت تهران

واکسیناسیون پیشگیری از کرونا در بیمارستان نفت تهران مطابق با هماهنگی‌های لازم ازسوی وزارت بهداشت و درمان و سهمیه لحاظ شده، به‌زودی آغاز می‌شود.
واکسیناسیون کرونا در بیمارستان نفت تهران
  به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   رضا شهرامی، مشاور اجرایی مدیرعامل این سازمان گفت: در برنامه واکسیناسیون، گروه نخست کادر درمان، مرحله دوم  گروه‌های  پرخطر و افراد سن‌بالا و بعد هم به ترتیب این واکسن باید به همه افراد زده شود؛ اینکه واکسیناسیون برای همه انجام شود بسیار اهمیت دارد زیرا سبب کنترل بیماری می‌شود.
وی افزود: صحبت‌های مختلف راجع به  کشور سازنده واکسن، بحث‌های حاشیه‌ای است که نباید به آنها اهمیت داد و این مسائل نباید واکسیناسیون را در کشور به تعویق بیندازد.
مشاور اجرایی مدیر عامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اظهار کرد: نکته‌ای که وجود دارد این است که ریسک واکسن، بیشتر از ریسک مصرف داروهای کرونا و ابتلا به این بیماری نیست، ضمن اینکه هر واکسنی که تولید شده است حتما امتحان شده و مراحل  تست را گذرانده است.
شهرامی تصریح کرد: واکسنی که در ایران توزیع می‌شود، در چند کشور دنیا تائید شده و سازمان غذا و دارو کشور نیز تائید کرده است، البته ناگفته نماند هر یک از واکسن‌ها که وارد شود و در کشور ساخته شود به‌طور حتم از نظر کارآیی‌های پزشکی آزمایش شده است و پس از آن به مرحله واکسیناسیون عمومی می‌رسد.
 وی عنوان کرد: اکنون با وزارت بهداشت و درمان برای آغاز واکسیناسیون هماهنگ شده است و سهمیه لازم تعلق گرفته است و به‌زودی مراحل اجرایی واکسیناسیون در صنعت نفت آغاز می‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

راهکار بهینه برای ساخت واحد سولفورزدایی در واحد‌های احیاء مستقیم
علی دیبایی/ مدیر فروش و بازاریابی شرکت گسترش فناوری خوارزمی
پایش وضعیت سلامت گیربکس با تحلیل سیال درون آن
مهندس علیرضا آمار محمدی/ کارشناس ارشد روانکارهاری خودرویی و صنعتی