۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۶
کد مطلب : ۱۳۳۴۰۲

حریق مرگبار تانکر سوخت در اهواز

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از واژگونی و حریق تانکر حامل مواد سوختی در جاده اهواز - اندیمشک و جان باختن راننده تانکر در این حادثه خبر داد.
حریق مرگبار تانکر سوخت در اهواز
 به گزارش آژانس رویدادهای مهم نفت و انرژی"نفت ما "،   ابراهیم قنبری  اظهار کرد: ساعت ۲۰:۱۷ شب گذشته (۱۱ اسفندماه) با تماس تلفنی شهروندی با سامانه ۱۲۵ سازمان، واژگونی تانکر حامل مواد سوختی در کیلومتر ۲۵ جاده اهواز - اندیمشک اطلاع‌رسانی شد.
وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان سریعا دو دستگاه خودروی اطفای حریق، یک دستگاه خودروی تانکر آبرسان و یک دستگاه خودروی پیشرو را به محل حادثه اعزام کرد.
قنبری گفت: در این حادثه، تانکر حامل مواد سوختی نفتی حین حرکت در مسیر، واژگون و دچار حریق شده بود و شعله‌های حریق به فضای سبز و حاشیه جاده سرایت کرده بود.
وی تصریح کرد: آتش‌نشانان با چیدمان علایم هشداردهنده ترافیکی و ایمن‌سازی مسیر با استفاده از تجهیزات خاموش‌کننده، آتش‌سوزی خودروی تانکر و شعله‌های حریق فضای سبز و درختان حاشیه جاده به وسعت ۲۰۰ متر را مهار کردند.
رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز افزود: متاسفانه در این حادثه، راننده تانکر که یک مرد ۶۰ ساله بود، در اثر سوختگی فوت شد.
وی افزود: آتش‌نشانان پس از پاکسازی مسیر به ایستگاه بازگشتند.

منبع: ایسنا 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما